Najlepsze nurkowaniaRezerwuj teraz, a zaliczkę zapłać dopiero za 60 dni!


Dodatkowo wszystkie rejsy z sezonów 2021 - 2024 zarezerwujesz teraz 20% taniej

 
Oferta ważna do odwołania lub wyczerpania miejsc.
Oferta ważna do odwołania lub wyczerpania miejsc.

Poniżej znajdziesz listę rejsów, na które zarezerwujesz w ramach tej oferty.


Powiązane ofertyRejsy

Galapagos Master

Statek Galapagos Master szybko zdobędzie uznanie wśród nurków na całym świecie czego gwarancją jest znana i ceniona flota Worldwide Dive & Sail - właściciel statków Siren oraz Master Fleet.

The Junk

The Junk swoim wyglądem nie przypomina klasycznych statków do nurkowania, jednak doskonale wpisuje się w klimat Tajlandii. W swoim standardzie to doskonały balans między prostotą a przyjemnością podróży. W naszej opinii, otrzymujemy najlepszy stosunek jakości podróży do oferowanej ceny. 

Philippine Siren

Długo czekaliśmy na tak komfortowy statek pływający po Filipinach. Pobyt na Philippine Siren zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

The Phinisi

The Phinisi to jacht oferujący wszystko z czego znana jest flota Siren: wygoda podóży, świetnie prowadzone nurkowania, ergonomiczne kabiny i wspaniała atmosfera. Różnorodne trasy Tajlandii i Mjanma (Birmy) pozwalają każdemu wybrać coś dla siebie.

Indo Siren

Indo Siren będzie najlepszym wyborem dla nurków skoncentrowanych na spędzeniu jak największej części dnia pod wodą. Jest to idealny wybór dla fotografów podwodnych.

Blue Horizon

Blue Horizon z floty blue o two ma standard porównywalny z innymi łodziami i dobry stosunek jakości do ceny.

Bahamas Master

Rejsy na tym statku umożliwiają zanurkowanie z kilkoma gatunkami rekina w tym samym czasie: karaibski rekin rafowy, żarłacz żółty, żarłacz tępogłowy, rekin tygrysi, rekin młot, żarłacz  białopłetwy

Palau Siren

Palau

Palau Siren z pewnością sprosta wymaganiom wielu nurków oferując bardzo komfortowe warunki podróży.

French Polynesia Master

Łódź ma zaledwie dwa lata ale z zewnątrz może sprawiać wrażenie dosyć starego. Czasami zdarzają się awarie silnika. Mimo wszystko jest to najlepszy wybór dla nurków, którzy chcą wykonać więcej niż dwa nurkowania dziennie. Jedzenie na statku jest bardzo dobre.

Truk Master

Statek o doskonałym, wysokim standardzie gwarantowanym przez renomę floty Siren.