Najlepsze nurkowania

Oferty Pracy

Aktualnie poszukujemy do pracy w naszym zespole osób na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy:
Pracując w naszym biurze jako specjalista ds. obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za kontakt z klientem, dlatego jest dla nas ważne abyś był osobą pogodą i otwartą. Oczekujemy, że będziesz w pełni zaangażowany już przy pierwszym spotkaniu z klientem, wysłuchasz jego potrzeb i postarasz się doradzić mu wakacje zgodne z jego oczekiwaniami.
Do Twoich zadań będzie należeć przygotowywanie ofert wycieczki oraz obsługa procesu rezerwacji i przebiegu wycieczki klienta. Stajesz się jego indywidualnym doradcą dlatego liczymy, że jesteś osobą dobrze zorganizowaną.  Praca w naszym biurze to nie jest wyszukiwanie gotowych wycieczek z katalogu ogólnopolskich touroperatorów.  Nasze wycieczki przygotowujemy indywidualnie, zgodnie z wymaganiami klienta.  Liczą się kreatywność i wiedza.
W Najlepszych Nurkowaniach czeka Cię mnóstwo ambitnych zadań, wiele samodzielnych projektów i szans na zdobywanie wiedzy. Razem z naszym zespołem będziesz tworzył merytoryczną zawartość naszego katalogu oraz strony internetowej. Będziesz dbał o jej wygląd oraz rzetelność zawartych na nich informacji.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu

wyślij aplikację i CV na adres

biuro@nurkowania.pl

z dopiskiem w tytule "Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta"

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub z pokrewnych dziedzin będzie dodatkowym atutem
- obsługa komputera
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka będzie atutem (preferowany j. niemiecki)
- znajomość arkusza kalkulacyjnego w stopniu co najmniej podstawowym
- umiejętność redagowania treści promocyjnych i artykułów polsku
- znajomość z tematyka nurkową (możliwość przeszkolenia)
- systematyczność i skrupulatność
- dobra organizacja i samodyscyplina
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do odbycia podstawowego kursu nurkowego

Ostatnia aktualizacja:    13/12/2017

Wymiar etatu:    Pełny etat

Rodzaj umowy:   Umowa o pracę / Na czas nieokreślony ( z okresem próbnym)

Liczba wakatów:    1

Miejsce pracy:    Łódź

UWAGA!

Znajomość języka proszę wyrażać w Europejskim System Opisu Kształcenia Językowego - bez tego oferty są odrzucane!

CV proszę wysyłać tylko i wyłącznie w formacie PDF z klauzulą:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.