Najlepsze nurkowaniaLicencje


Od dnia 20/11/2020 Firma Najlepsze Nurkowania sprzedaje wycieczki jako agent lub sprzedaje pojedyncze usługi turystyczne

 

 

   Jak to działa? Krok po kroku.

   

   

     
 1.        Najłatwiejszym sposobem zapoznania się z naszą ofertą jest wybranie z mapy kraju, który chcielibyście odwiedzić lub skorzystanie z wyszukiwarki ofert.
 2.    
 3.        Jeżeli, któraś z propozycji przypadnie Państwu do gustu, to prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub odwiedzenie naszej siedziby w Łodzi. tel. +48 42 648 79 37 e-mail biuro@nurkowania.pl biuro: Najlepsze Nurkowania ul. Legionów 69 91-070 Łódź
 4.    
 5.        Jeżeli chcielibyście urozmaicić lub dostosować pobyt w oferowanych przez nas miejscach do indywidualnych zainteresowań chętnie służymy Państwu pomocą. Nasi konsultanci chętnie omówią propozycje, przedstawią różne możliwości dopasowania wyjazdu. Doradzimy, w jakie miejsce wybrać się o jakiej porze roku i jaki ośrodek lub łódź, będzie dla Państwa najlepsza.
 6.        Jeżeli nasza wstępna propozycja nie spełni Państwa oczekiwań, to zrobimy wszystko, by przygotować ofertę, która spotka się z Państwa uznaniem.
 7.    
 8.        Po dokonaniu kompletnej rezerwacji (opłaceniu zaliczek oraz uiszczeniu pełnej kwoty wartości wycieczki) otrzymają Państwo od nas vouchery oraz wszystkie potrzebne dokumenty na ok.10 dni przed wyjazdem.
 9.    
 10.        Podczas Państwa pobytu nasi agenci dołożą wszelkich starań, aby Państwa urlop przebiegał bez zakłóceń i pozostał w pamięci na długie lata.