Najlepsze nurkowaniaJak rezerwować wakacje w Najlepszych Nurkowaniach?


Zapytanie i wstępna rezerwacja

Rezerwacji dowolnej oferty możesz dokonać bezpośrednio poprzez naszą stronę. Wystarczy, że klikniesz przycisk "rezerwuj" i następnie podasz dane uczestników oraz daty swojej podróży. Zapytanie możesz również do nas wysłać e-mailem, korzystając z formularza kontaktowego na stronie lub dzwoniąc do nas pod numer 42 648 79 37.

Na tym etapie dokonałeś wstępnej rezerwacji. 

W odpowiedzi otrzymasz od nas wycenę wstępnej rezerwacji oraz potwierdzenie dostępności miejsc. Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty sporządzamy umowę, którą otrzymujesz od nas mailem lub jeśli wolisz możesz odebrać online po zalogowaniu do swojego konta na naszej stronie www.nurkowanie.travel.pl 

Umowa

Umowa sporządzana jest na podstawie oferty, która została wysłana do Ciebie. Do sporządzenia umowy potrzebujemy następujących danych:

  • imiona i nazwiska uczestników
  • daty urodzenia uczestników wycieczki
  • adres zamieszkania
  • numery paszportów
  • ilość zalogowanych nurkowań
  • certyfikat nurkowy
  • wybrane ubezpieczenie od Kosztów Leczenia (nurkowe - pokrywające wypadki nurkowe lub zwykłe - nie pokrywające)

Umowę możesz zobaczyć logując się na swój panel klienta. Umowę wysyłamy do Ciebie również e-mailem w pliku PDF.

W momencie podpisywania umowy możesz ubezpieczyć się od rezygnacji z wycieczki. Ubezpieczenie to jest fakultatywne. Wszystkie informacje na temat tego ubezpieczenia znajdziesz tutaj.

 

Formalności i płatność

Umowę należy podpisać i przesłać e-mailem lub faxem (+48) 426487938. Następnym krokiem jest wpłata zaliczki w wysokości podanej w umowie na konto Najlepszych Nurkowań:

w PLN:  Mbank: 29 1140 2017 0000 4802 0529 1960, SWIFT: BREXPLPWMBK

 

w EUR:  Citibank PL52 1030 0019 0109 7806 0103 0547, SWIFT: CITIPLPX

Wpłata zaliczki oraz podpisanie umowy upoważniają nas do rezerwacji imprezy. W przypadku jakichkolwiek trudności lub konieczności modyfikacji imprezy nasz konsultant zadzwoni do Ciebie.

Przez cały czas możesz śledzić rezerwacje na stronie internetowej logując się na swojego e-maila jako login.

 

Vouchery

Najpóźniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem imprezy przesyłamy do Ciebie nasze Vouchery oraz bilety lotnicze. Wysyłamy je na adres e-mail, który podałeś przy rezerwacji.

Wszystkie sprawy sporne regulowane są Warunkami Uczestnictwa oraz Ustawą o Turystyce.