Najlepsze nurkowaniaKim jesteśmy?


Nasze motto:

"Wakacje nurkowe na które sami chcielibyśmy pojechać"

 

Jesteśmy w stanie doradzić Ci gdzie zanurkować z rekinem wielorybim lub mantą, wiemy gdzie najłatwiej zrobić zdjęcie mandarynom, gdzie w której jamce znaleźć krewetkę harlekinową. Zdradzimy Ci gdzie pojechać by zobaczyć najpiękniejszą rafę na Ziemi oraz co warto zwiedzić przy okazji nurkowania. Jeśli chodzi o podwodne życie - jesteśmy specjalistami.

Dbamy o to, aby nasi Klienci oraz ich rodziny i znajomi przeżywali z nami najpiękniejsze chwile swojego życia podróżując w najciekawsze i najbardziej egzotyczne zakątki świata. Zależy nam abyście przez tych parę dni oderwali się od codziennych trosk i obowiązków, dlatego każda nasza podróż jest niepowtarzalna a wspomnienia z niej – niezapomniane.

 

Firma Najlepsze Nurkowania powstała w 2006 wprowadzając do Polski brand Schoener Tauchen. Wcześniej , od 1999 roku organizowaliśmy wyjazdy dla nurków jako Centrum Nurkowe Seaquest.

Skupiamy się ofercie dla klientów indywidualnych oraz niewielkich grup, ale współpracujemy również z wieloma centrami nurkowymi z całej Polski, które razem z nami organizują wyprawy dla swoich klubowiczów.

Nasze wakacje są „krojone na miarę” potrzeb klienta, doradzamy gdzie pojechać na urlop z rodziną lub samemu, organizujemy  pasjonujące wakacje w wersji budżetowej lub luksusowej. Hotele, bazy nurkowe oraz rejsy nurkowe które oferujemy są przez nas regularnie odwiedzane i sprawdzane. 

 

Jako organizator posiadamy aktualne pozwolenie na organizacje wyjazdów zagranicznych oraz ważną gwarancję ubezpieczeniową. Sprawdź nasze licencje TUTAJ

 

Skontaktuj się z nami TUTAJ