Najlepsze nurkowaniaFiji - niezwykłe wyspy Oceanu Spokojnego


Oderwij się na chwilę od swoich obowiązków, unieś się na spokojnych, cichych wodach turkusowych lagun o zachodzie słońca lub wybierz na spacer po bujnym lesie deszczowym. Przenieś się do miejsca, gdzie powitasz nowy dzień wcześniej niż reszta świata, gdzie słońce świeci niemal codziennie, a kiedy pada deszcz, ludzie wychodzą z domów, spiesząc na kąpiel w ciepłej ulewie, która kończy się równie szybko, jak się zaczęła. Znajdź się na wyspie, gdzie pospiech jest niemile widziany, ludzie cieszą się życiem i noszą kwiaty we włosach nie po to, by przypodobać się turystom, lecz dlatego, że lubią.


Przedstawiamy Fidżi – najprzyjaźniejsze miejsce na wypoczynek, gdzie radosne delfiny wyskakują nad wodę za łódką, owocożery ogniste (orange dove) dają nura przez las deszczowy, a dzieci radośnie tańczą w rytm bębna. Przejrzyste błękitne wody lagun i podwodne bogate i życie sprawiają, że Fidżi to miejsce wyjątkowe. To, co jest tu szczególnie atrakcyjne, to ogromne bogactwo miękkich korali, które występują we wszystkich kolorach i odcieniach.

Spotkasz tu bogactwo tropikalnej scenerii, rwące górskie rzeki i wodospady w głębi lasu deszczowego, plaże z palmami, gdzie wydaje się, że czas się zatrzymał. Tu możesz o poranku łowić ryby prosto z rafy, w południe urządzić piknik na skraju wodospadu wpadającego do jeziorka w sercu dżungli, wieczorem posilić się lokalnymi specjałami przyrządzanymi w piecu ziemnym, a do późnych godzin nocnych bawić się w klubie, ponieważ poza naturalnym tropikalnym pięknem, Fidżi oferuje także kilka większych miast oraz tętniącą życiem stolicę – Suva, raj dla miłośników zakupów.


Powiązane ofertyRejsy

Naia

Fiji

Jedna z najlepszych łodzi nurkowych świata ze wspaniałą obsługą oferująca rejsy śladem humbaków a także nurkowanie na najpiękniejszych rafach koralowych Fidżi.


Bazy nurkowe

Dolphin Bay Divers

Fiji

Baza polecana dla nurków spędzających wakacje w hotelu Taveuni Island Resort oraz Aroha Taveuni. Baza jest położona bardzo dobrze względem słynnej Tęczowej Rafy (Rainbow Reef), umożliwiając dotarcie tam w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Beqa Adventure Divers

Fiji

Baza oferująca najlepsze miejsca nurkowe w południowej części Fidżi

Waidroka Dive Center - Viti Levu

Fiji

Baza nurkowa o dobrym standardzie, oferuje nurkowania w najlepszych miejscach rejonu.

Dive Wananavu

Fiji

Baza nurkowa Dive Wananavu jest integralną częścią hotelu Wananavu Beach Resort. Polecamy dla osób, które lubia nurkowanie w kameralnym gronie.