Najlepsze nurkowaniaRelacja z Egiptu - rejs nurkowy z Emperor Mahy


Opinia Krzysztofa:

Jakiś czas temu, a konkretnie na początku grudnia 2002 roku wykupiłem w Najlepszych Nurkowaniach safari nurkowe po północnej części Morza Czerwonego. W Egipcie odpowiadała za to firma Emperor Divers. Wyprawa była super. Na szczególne podkreślenie zasługuje prowadzący remasteringi- Hamish. Poziom organizowanych przez niego briefingów przed każdym nurkowaniem był doskonały. Również pod wodą sprawował się świetnie, nie dręcząc zbyt sztywną dyscypliną, a jednocześnie dbając o bezpieczne nurkowanie.

To, co ewentualnie mogło by być ciut lepsze, to łódź. Mahy, choć ładny i w pełni sprawny nie jest szczytem luksusu. No ale z tym się liczyłem i prawdę mówiąc tak bardzo mi to nie przeszkadzało. Szczególnie, że egipska załoga była bardzo sympatyczna i uczynna.

Wybierając się do Egiptu, jako główny cel postawiłem sobie zrobienie filmu poświęconego wrakom odwiedzanym tradycyjnie na nurkowych safari. Dzięki pomocy ekipy udało mi się osiągnąć cel. dziękuję za dobrze zorganizowany wyjazd.

 

Krzysztof Malawski


Powiązane ofertyRejsy

Blue Pearl

Egipt

Flota Blue Planet Liveaboard oferuje łódź, którą trudno porównać z żadną inną. Oferuje wspaniały komfort i znakomitą obsługę.

Sea Serpent Contessa

Egipt

Flota Sea Serpent statkiem Contessa Mia może spokojnie konkurować z innym łodziami średniej klasy. Dodatkowo oferuje dobry stosunek ceny do jakości.

Miss Nouran

Egipt

Miss Nouran to statek z wysokiej półki, który dzięki dobremu stosunkowi ceny do usługi może śmiało konkurować z innymi.

Blue Planet 1

Egipt

Dobra, średniej klasy łódka z idealnym stosunkiem ceny do usługi

Blue Horizon

Blue Horizon z floty blue o two ma standard porównywalny z innymi łodziami i dobry stosunek jakości do ceny.

Sea Serpent

Egipt

Ten luksusowy statek oferuje mimo swojego wieku dużo komfortu, a dzięki wspaniałemu pokładowi nurkowemu, łódź spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nurków.

Grand Sea Serpent

Egipt

Grand Sea Serpent to bardzo luksusowy statek. Jeśli chodzi o serwis, komfort i bezpieczeństwo jest jednym z najlepszych na całym Morzu Czerwonym.

Emperor Superior

Egipt

Luksusowa łódka o standardzie Gold Class 5*

Emperor Elite

Egipt

Luksusowa łódź klasy Platinum.

Emperor Asmaa

Egipt

Built for travelers and divers, a motor yacht that can take 20 people in 10 double cabins with bathrooms. The cabins and lounge are fully air-conditioned. There is a large solar and diving platform here