Najlepsze nurkowaniaWspółpraca z instruktorami


Oferta współpracy                                                                                                                                               

Jesteś instruktorem, posiadasz centrum nurkowe lub prowadzisz klub nurkowy? Świetnie!  Rozpocznij z nami współpracę. Twoje zaangażowanie oraz nasze doświadczenie w organizacji wszelkiej maści wyjazdów na nury mogą okazać się idealną parą.
 
Twoja dotychczasowa praca i czas, który zainwestowałeś są bezcenne i my to szanujemy. Dobrze wiemy jak ważne jest zaufanie, którym obdarzyli Cię Twoi kursanci. Ty też tego nie zmarnuj tego i pokaż im, że nurkowanie to nie tylko sport ale styl życia. Rozwiń się i zaproponuj im wyjazdy do najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie: Filipiny, Indonezja, Malediwy, Palau i mnóstwo innych Ekwador, Bahamy, Fidżi. Moglibyśmy wymieniać i wymieniać.
Doceniamy takich ludzi jak Ty. Pełnych pasji, otwartych i zmotywowanych dlatego nasz wyszkolony zespół pomoże Ci w organizacji wyjazdu jaki sobie wymarzyliście, skrojonego co do centymetra, co do minuty dla Was. Zaplanujemy z Tobą każdy dzień aby Wasze podróże nabrały smaku i kolorytu. Ty też zasługujesz na wakacje! 
 

Konkrety

Proponujemy Ci współpracę, na której skorzystasz również Ty. Zbierz grupę swoich kursantów, uzgodnijcie kierunek a całą resztę organizacji i formalności zleć nam. Twoi kursanci zostają Twoimi klientami, szanujemy instruktorów którzy nam zaufali. Zaufanie, odpowiedzialność i świetna organizacja w przyjaznej atmosferze to filary na których opieramy Najlepsze Nurkowania.
 
✅ Pomożemy w wyborze atrakcyjnego kierunku
✅ Słuchamy Twoich potrzeb
✅ Twoi kursanci pozostają Twoimi klientami
✅ Posiadamy największą w Polsce siatkę partnerów, łodzi safaryjnych i baz nurkowych na świecie
✅ Działamy legalnie - posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia organizatora turystyki oraz aktualną gwarancję turystyczną 
✅ Assistance - wspieramy Cię również podczas Twojej podróży
✅ Wyprawa od A do Z - organizujemy bilety lotnicze, hotele, rejsy nurkowe, transfery, nurkowanie, ubezpieczenie i dodatkowe atrakcje.
 
 

Wspieramy instruktorów nurkowania w realizacji ich podróżniczych pasji