Najlepsze nurkowaniaRelacja z Malediwów - rejs na Stingray


Opinia Mathiasa:

Zdecydowaliśmy się na rejs na Stingray od 5 do 12.09.2005. Było super- wszystko się świetnie udało, odebranie z lotniska, przyjazne powitanie na Stingray itd. MS Stingray dokładnie odpowiada opisowi, przyjazna załoga i przewodnicy nurkowi, jedzenie było wyśmienite, wielkie brawa dla kucharza, napoje (piwo US$ 3,butelka Shiraz US $ 18,-- bardzo dobre wino, Cola US $ 2,-- itd..) całkiem tanie. Niestety, 3 dnia zepsuł się kompresor i załoga musiała popłynąć na dhoni z południowego Atolu Male do Male by zmienić kompresor. 2 nurkowania, które nam przepadły zostały zastąpione nurkowaniami nocnymi. Również transfer powrotny na wyspę Lily Beach był świetnie zorganizowany. Możemy spokojnie polecić rejs na Stingray i podziękować wam za świetne rady, to był naprawdę udany urlop.

Mathias C.


Powiązane ofertyRejsy

Maldives Aggressor II

Maldives Aggressor II zabiera pasażerów w rejs po Malediwach. Nurkowania na pewno dostarczą wielu emocji. Pod wodą można spotkać różne gatunki rekinów, majestatyczne manty, barakudy, tuńczyki. Szczęściarze zobaczą rekina wielorybiego, a może nawet rzadką mola mola.

Amba

A simple but well-managed and well-groomed boat, offering scuba diving to beautiful places.

Mariana

Malediwy

Mariana to piękny statek z indywidualnym serwisem.

Emperor Serenity

Doskonała oferta znanej floty Emperor, na nowo wybudowanej łodzi kursującej po najwspanialszych miejscach na Malediwach.

Sheena

Malediwy

Sheena odwiedza miejsca nurkowe, do których nie pływają inne łodzie. Jest alternatywą dla osób, które odwiedziły już inne części Malediwów. Rejsy są dobrze zorganizowane a osoby, które lubią odwiedzać miejsca dzikie i dziewicze z pewnością będą usatysfakcjonowane.

Keana

Keana to nowa łódź zbudowana w 2015 roku. Jest bardzo komfortowa i oferuje ciekawe kombinacje tras nurkowych na atolach Ari, Thaa, Rasdu, Felidhu , Baa, Lahviyani.