Najlepsze nurkowania



Dostępne ubezpieczenia turystyczne oraz sportowe


Każdy uczestnik podróży z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania jest obowiązkowo ubezpieczany od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków w podróży. Proponujemy kilka wariantów ubezpieczeń w zależności od tego jak często podróżujesz w ciągu roku i czy uprawiasz sporty. Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

 

I Wariant - AXA Polska   

Jednorazowe ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (30.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat, obejmujący amatorskie uprawianie sportów. Ten wariant polecamy podróżnikom, którzy nie uprawiają nurkowania ani innych sportów wyczynowych i podróżują nie częściej niż raz do roku na okres 7 - 10 dni. W ramach tego wariantu ubezpieczeniu podlega również bagaż podróżny oraz bagaż sportowy. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA. Ubezpieczenie w tym wariancie jest automatycznie dodawane do umowy wycieczki z biurem podróży Najlepsze Nurkowania.

Cena 2€ za dzień

więcej...

 

II Wariant - AXA Polska  POLECAMY 

Jednorazowe ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (30.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat, obejmujący uprawianie sportów wysokiego ryzyka. Ten wariant polecamy podróżnikom, którzy uprawiają między innymi nurkowanie i podróżują nie częściej niż raz do roku na okres 7 - 10 dni. W ramach tego wariantu ubezpieczeniu podlega również bagaż podróżny oraz bagaż sportowy. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA. Ubezpieczenie w tym wariancie jest automatycznie dodawane do umowy wycieczki z biurem podróży Najlepsze Nurkowania.

 

Cena 3€ za dzień

więcej...

 

III Wariant - Karta Planeta Młodych

Roczne ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (60.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat ( z wyłączeniem USA i Kanady) obejmujący amatorskie uprawianie sportów a także Odpowiedzialność Cywilną (50.000 euro). Ten wariant polecamy podróżnikom w wieku od 5 do 59 roku życia), którzy nie uprawiają nurkowania ani innych sportów wyczynowych ale często podróżują. W ramach tego wariantu można dodatkowo dokupić ubezpieczenie bagażu podróżnego. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer (2017). Ubezpieczenie w tym wariancie można zamówić kontaktując się bezpośrednio z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania.

Cena 80zł za rok (5-39 lat)

Cena 120zł za rok (39 - 59 lat)

ZAMÓW TUTAJ

więcej...

 

IV Wariant - Karta Planeta Młodych  POLECAMY

Roczne ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (60.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat ( z wyłączeniem USA i Kanady) obejmujący sporty wysokiego ryzyka a także Odpowiedzialność Cywilną (50.000 euro). Ten wariant polecamy podróżnikom w wieku od 5 do 59 roku życia), którzy uprawiają między innymi nurkowanie, uprawiają inne sporty oraz często podróżują. W ramach tego wariantu można dodatkowo dokupić ubezpieczenie bagażu podróżnego. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Gothaer (2017). Ubezpieczenie w tym wariancie można zamówić kontaktując się bezpośrednio z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania. 

Cena 130zł za rok (5-39 lat)

Cena 180zł za rok (39 - 59 lat)

ZAMÓW TUTAJ

więcej...