Najlepsze nurkowaniaDostępne ubezpieczenia turystyczne oraz sportowe


Każdy uczestnik podróży z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania jest obowiązkowo ubezpieczany od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków w podróży. Proponujemy kilka wariantów ubezpieczeń w zależności od tego jak często podróżujesz w ciągu roku i czy uprawiasz sporty. Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

 

Ubezpieczenia w wariancie III i IV można zakupić indywidualnie.

 

I Wariant - AXA Polska   

Jednorazowe ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (30.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat, obejmujący amatorskie uprawianie sportów. Ten wariant polecamy podróżnikom, którzy nie uprawiają nurkowania ani innych sportów wyczynowych i podróżują nie częściej niż raz do roku na okres 7 - 10 dni. W ramach tego wariantu ubezpieczeniu podlega również bagaż podróżny oraz bagaż sportowy. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA. Ubezpieczenie w tym wariancie jest automatycznie dodawane do umowy wycieczki z biurem podróży Najlepsze Nurkowania.

Cena 2€ za dzień

więcej...

 

II Wariant - AXA Polska  POLECAMY 

Jednorazowe ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (30.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat, obejmujący uprawianie sportów wysokiego ryzyka. Ten wariant polecamy podróżnikom, którzy uprawiają między innymi nurkowanie i podróżują nie częściej niż raz do roku na okres 7 - 10 dni. W ramach tego wariantu ubezpieczeniu podlega również bagaż podróżny oraz bagaż sportowy. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA. Ubezpieczenie w tym wariancie jest automatycznie dodawane do umowy wycieczki z biurem podróży Najlepsze Nurkowania.

 

Cena 3€ za dzień

więcej...

 

III Wariant - Karta Planeta Młodych

Roczne ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (60.000 euro) i   i Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (30 000 pln) ( z wyłączeniem USA i Kanady) obejmujący amatorskie uprawianie sportów a także Odpowiedzialność Cywilną (50.000 euro). Ten wariant polecamy podróżnikom w wieku od 5 do 59 roku życia), którzy nie uprawiają nurkowania ani innych sportów wyczynowych ale często podróżują. W ramach tego wariantu można dodatkowo dokupić ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie od Kosztów Leczenia Chorób Przewlekłych, ubezpieczenie w razie ryzyka Terroryzmu, Szkody w stanie nietrzeźwości do 0,5‰, koszty rezygnacji z wykupionych podróży, biletów, zakwaterowania. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe  Hanse Merkur (2017 / 2018). Ubezpieczenie w tym wariancie można zamówić kontaktując się bezpośrednio z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania. Karta bez konieczności wysyłania zdjęcia ubezpieczonego.

Cena 85zł za rok (5-39 lat)

Cena 140zł za rok (39 - 59 lat)

ZAMÓW TUTAJ

więcej...

 

IV Wariant - Karta Planeta Młodych  POLECAMY

Roczne ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (60.000 euro) i   i Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (30 000 pln) ( z wyłączeniem USA i Kanady) obejmujący uprawianie sportów wysokiego ryzyka a także Odpowiedzialność Cywilną (50.000 euro).  Ten wariant polecamy podróżnikom w wieku od 5 do 59 roku życia), którzy uprawiają między innymi nurkowanie oraz inne sporty wyczynowe i często podróżująW ramach tego wariantu można dodatkowo dokupić ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie od Kosztów Leczenia Chorób Przewlekłych, ubezpieczenie w razie ryzyka Terroryzmu, Szkody w stanie nietrzeźwości do 0,5‰, koszty rezygnacji z wykupionych podróży, biletów, zakwaterowania. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe  Hanse Merkur (2017 / 2018). Ubezpieczenie w tym wariancie można zamówić kontaktując się bezpośrednio z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania. Karta bez konieczności wysyłania zdjęcia ubezpieczonego.

 

Cena 150zł za rok (5-39 lat)

Cena 200zł za rok (39 - 59 lat)

ZAMÓW TUTAJ

więcej...

 

REGULAMIN POSIADACZA KARTY PLANETA MŁODYCH (link)
 
UWAGA: Kartę możesz odebrać osobiście w biurze Najlepsze Nurkowania w Łodzi przy ul Legionów 69 od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 - 17.00. Kartę możemy również wysłać do Ciebie Pocztą Polską listem poleconym priorytetowym lub kurierem, wtedy do ceny Karty doliczane są następujące opłaty za przesyłkę:

-12,70 zł wysyłka kurierska na terytorium Polski dostawa do dwóch dni roboczych

- 8,30 zł za wysyłkę na terytorium Polski  ( list polecony, priorytetowy) dostawa siedem do dziesięciu dni roboczych

- 15 zł za wysyłkę międzynarodową