Najlepsze nurkowaniaDostępne ubezpieczenia turystyczne oraz sportowe


Każdy uczestnik podróży z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania jest obowiązkowo ubezpieczany od kosztów leczenia i nieszczęśliwych wypadków w podróży. Proponujemy kilka wariantów ubezpieczeń w zależności od tego jak często podróżujesz w ciągu roku i czy uprawiasz sporty. Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

 

Ubezpieczenia w wariancie III i IV można zakupić indywidualnie.

 

I Wariant - AXA Polska   

Jednorazowe ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (30.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat, obejmujący amatorskie uprawianie sportów. Ten wariant polecamy podróżnikom, którzy nie uprawiają nurkowania ani innych sportów wyczynowych i podróżują nie częściej niż raz do roku na okres 7 - 10 dni. W ramach tego wariantu ubezpieczeniu podlega również bagaż podróżny oraz bagaż sportowy. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA. Ubezpieczenie w tym wariancie jest zwykle w standardzie dodawane do umowy wycieczki z biurem podróży Najlepsze Nurkowania za opłatą, jednak pozostawiamy klientom możliwość rezygnacji.

Cena 2€ za dzień

więcej...

 

II Wariant - AXA Polska  POLECAMY 

Jednorazowe ubezpieczenie turystyczne od kosztów leczenia (30.000 euro) i nieszczęśliwych wypadków na cały świat, obejmujący uprawianie sportów wysokiego ryzyka. Ten wariant polecamy podróżnikom, którzy uprawiają między innymi nurkowanie i podróżują nie częściej niż raz do roku na okres 7 - 10 dni. W ramach tego wariantu ubezpieczeniu podlega również bagaż podróżny oraz bagaż sportowy. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA. Ubezpieczenie w tym wariancie jest zwykle w standardzie dodawane do umowy wycieczki z biurem podróży Najlepsze Nurkowania za opłatą, jednak pozostawiamy klientom możliwość rezygnacji.

 

Cena 3€ za dzień

więcej...

 

III Wariant - Karta Planeta Młodych

 Karta przeznaczona dla osób w wieku od 5 do 39 lat. Karta posiada ubezpieczenie w podróży za granicą w zakresie Kosztów Leczenia (60 000 euro) i Odpowiedniości Cywilnej (30 000 euro). Karta zawiera ubezpieczanie NNW  (7000  pln / 20 000 pln) w razie śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu w Polsce i za granicą.  Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Ubezpieczanie obejmuje dowolną liczbę podróży. Jedna podróż nie może przekraczać 180 dni. Karta obejmuje ryzyko w trakcie amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych.

W ramach tego wariantu można dodatkowo dokupić ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie od Kosztów Leczenia Chorób Przewlekłych, ubezpieczenie w razie ryzyka Terroryzmu, Szkody w stanie nietrzeźwości do 0,5‰. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europ Assistance (2019). Ubezpieczenie w tym wariancie można zamówić kontaktując się bezpośrednio z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania. Karta bez konieczności wysyłania zdjęcia ubezpieczonego. Ten wariant polecamy podróżnikom w wieku od 4 do 59 roku życia), którzy często podróżują.

 

Cena 150zł / 170zł / 580zł za rok (4-31 lat)

Cena 280zł / 310zł / 700zł za rok (31 - 59 lat)

ZAMÓW TUTAJ

więcej OWU Planeta Młodych...

 

IV Wariant - Karta Planeta Młodych  POLECAMY

Karta przeznaczona dla osób w wieku od 31 do 59 lat. Karta posiada ubezpieczenie w podróży za granicą w zakresie Kosztów Leczenia (60 000euro) i Odpowiedniości Cywilnej (30 000 euro). Karta zawiera ubezpieczanie NNW (7000 pln / 20 000pln) w razie śmierci lub trwałego uszczerbku na zdrowiu w Polsce i za granicą. Ubezpieczanie nie obwiązuje na terytorium: Afganistanu, Algierii, Iraku, Korei Północnej, Sudanu, Sudanu Południowego oraz Syrii. Ubezpieczanie obejmuje dowolną liczbę podróży. Jedna podróż nie może przekraczać 180 dni. Karta obejmuje ryzyko m. in. w trakcie uprawiania amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych, sportów zimowych, sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych oraz wyczynowego uprawiania sportu. 

 

W ramach tego wariantu można dodatkowo dokupić ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie od Kosztów Leczenia Chorób Przewlekłych, ubezpieczenie w razie ryzyka Terroryzmu, Szkody w stanie nietrzeźwości do 0,5‰. W tym wariancie ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europ Assistance (2019). Ubezpieczenie w tym wariancie można zamówić kontaktując się bezpośrednio z Biurem Podróży Najlepsze Nurkowania. Karta bez konieczności wysyłania zdjęcia ubezpieczonego. Ten wariant polecamy podróżnikom w wieku od 5 do 59 roku życia), którzy uprawiają między innymi nurkowanie oraz inne sporty wyczynowe i często podróżują.

 

Cena 195zł / 235zł / 630zł za rok (4 - 31 lat)

Cena 340zł / 400zł / 750zł za rok (31 - 59 lat)

ZAMÓW TUTAJ

więcej OWU Planeta Młodych...

 

REGULAMIN POSIADACZA KARTY PLANETA MŁODYCH (link)
 
UWAGA: Kartę możesz odebrać osobiście w biurze Najlepsze Nurkowania w Łodzi przy ul Legionów 69 od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 - 17.00. Kartę możemy również wysłać do Ciebie Pocztą Polską listem poleconym priorytetowym lub kurierem, wtedy do ceny Karty doliczane są następujące opłaty za przesyłkę:

-14 zł wysyłkę na terytorium Polski ( list polecony, priorytetowy) dostawa do dwóch dni roboczych

- 11 zł za wysyłkę na terytorium Polski  ( list polecony, ekonomiczny) dostawa siedem do dziesięciu dni roboczych