Najlepsze nurkowaniaTesty PCR na koronawirusa do Egiptu za darmo!


 

Zarezerwuj wycieczkę do Egiptu i nie martw się o koszty związane z wykonaniem obowiązkowych testów PCR! Wybierając się w podróż z ETI i Sun&Fun test PCR wykonasz na lotnisku w Hurghadzie za darmo. Korzystając z oferty EXIM Tours wykonasz test PCR z 50% upustem!

 
Wakacje z ETI, EXIM TOURS, PRIMA HOLIDAY,BEST REISEN, SUN&FUN zarezerwujesz w Najlepszych Nurkowaniach razem z pakietem nurkowym. Najlepsze Nurkowania występują jako agent w.w. organizatorów.
 
 

OFERTA ETI

Testy PCR wykonywane na lotnisku w Hurghadzie dla klientów ETI będą bezpłatne. Koszt testu pokrywać będzie biuro ETI.
Rozwiązanie to obejmuje wszystkie przyloty do Egiptu realizowane we wrześniu i dotyczy rezerwacji założonych od dnia wysłania komunikatu tj. 03.09.2020
 

OFERTA SUN FUN

Dla rezerwacji pakietowych z wylotem do 25 października, Sun&Fun Holidays pokryje koszty: badania w kierunku COVID-19 po przylocie do Egiptu oraz dodatkowego ubezpieczenia - WARIANT MAX, tym samym zapewniając m.in.: pokrycie kosztów leczenia, transportu i repatriacji w kwocie aż do 20 000 Euro w przypadku pandemii choroby zakaźnej, a także skutki zdarzeń pod wpływem alkoholu. Osoby podróżujące do Egiptu w terminie do końca października 2020 r., są zwolnione z opłaty wizowej. Specjalne warunki obowiązują zarówno dla istniejących rezerwacji, jak i dla nowych, założonych do 16 września 2020 r. 
 

OFERTA EXIM TOURS

Klienci, którzy dokonają rezerwacji w dniach 03.09.2020 – 06.09.2020 na wyloty we wrześniu oraz w październiku z Warszawy oraz Katowic do Hurghady, otrzymają 50% zniżki na test PCR na Covid – 19 wykonany na lotnisku po przylocie w Hurghadzie. Koszt testu po upuście wyniesie 15 USD.
 
 
 

NOWE WARUNKI WJAZDU DO EGIPTU

Od 01.09.2020 od turystów odwiedzających Egipt wymagane będzie okazanie zaświadczenia o negatywnym wyniku testu PCR na COVID-19, nie starsze niż 72h od przybycia do Egiptu. Turyści, których portem docelowym jest Hurghada, Marsa Alam, Sharm el Sheikh lub Taba, nie posiadający odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego negatywny wynik testu na koronawirusa, mogą odpłatnie wykonać test PCR na egipskim lotnisku, należy się jednak liczyć z izolacją do momentu uzyskania wyniku i ewentualną kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (koszt 30$/os.)

Od turystów przylatujących lotem charterowym władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych). Turyści z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym.
 
Regularna cena testu PCR na lotnisku w Egipcie to 30 USD.
 
 

Powiązane ofertyRejsy

Blue Seas

Egipt

Bardzo dobra łódka z floty Blue Planet.

Blue Planet 1

Egipt

Dobra, średniej klasy łódka z idealnym stosunkiem ceny do usługi

Blue

MY Blue z floty Blue Planet to wielki, komfortowy statek, który świetnie wypada w porównaniu z wieloma innymi łodziami.

Blue Pearl

Egipt

Flota Blue Planet Liveaboard oferuje łódź, którą trudno porównać z żadną inną. Oferuje wspaniały komfort i znakomitą obsługę.


Bazy nurkowe

Orca Dive Club - Wadi Lahmy, Hamata

Egipt - Hamata

Baza oferuje usługi na wysokim poziomie i jest to godne polecenia centrum nurkowe w Hamacie (Wadi Lahmy) umożliwiające nurkowanie w najbardziej wysuniętych na południe miejscach nurkowych Egiptu, tuż przy granicy z Sudanem.

Emperor Divers Marsa Alam

Egipt - Marsa Alam

Jedna z najlepszych baz nurkowych w Marsa Alam oferująca profesjonalnie zorganizowane nurkowania. Jedyna baza nurkowa w Marsa Alam, która gwarantuje nurkowania z łodzi. Baza jest w hotelu MARINA LODGE HOTEL