Najlepsze nurkowaniaRelacja z Bali - pobyt w Pondok Sari


Opinia Kasi:

Na przełomie kwietnia i maja byliśmy w Pondok Sari na Bali, z przystankiem w Singapurze. Wszystko było wspaniale zaplanowane. Wszystkie transfery świetne zorganizowane. Hotel Allson w Singapurze był trochę stary, za to leżał w centrum tak, jak chcieliśmy. Pondok Sari razem z bazą nurkową (Werner Lau) odwiedzany jest głównie przez gości z Niemiec. Ośrodek ma bardzo dobry stosunek ceny do usługi. Bungalowy są raczej skromne, ale czyste. Spa i restauracja są najwyższej jakości. Przy planowaniu należy wziąć pod uwagę, że przejazd do Ubud lub Denpasar trwa 3-4 godziny. Świątynie w okolicy nie są tak często odwiedzane przez turystów jednak równie piękne.

Kasia W.


Powiązane ofertyHotele

Siddhartha Ocean Front Resort & Spa - Kubu

Indonezja - Bali

Nasza perełka noclegowa na mapie hoteli nurkowych na Bali. Niezbyt oddalony od najbardziej znanych miejsc nurkowych  jest idealnym punktem wypadowym dla nurków, którzy cenią sobie wysoki standard.

Pondok Sari Beach Resort Bali - Pemuteran

Indonezja - Bali

Idealny hotel dla gości, którzy chcą spędzić atrakcyjny urlop z dala od masowej turystyki balijskiej. Położenie w stosunku do miejsc nurkowych Parku Narodowego Menjangen jest bardzo dobre. Cały kompleks oferuje bardzo dobry stosunek ceny do usługi.


Bazy nurkowe

Werner Lau Diving Center Siddhartha - Kubu

Indonezja - Bali

Profesjonalna baza z długoletnim doświadczeniem organizująca nurkowania w południowo- wschodniej części Bali oraz wypłynięcia na inne miejsca

Werner Lau Diving Center - Pondok Sari

Indonezja - Bali

Profesjonalna baza z długoletnim doświadczeniem organizująca nurkowania w północno- zachodniejj części Bali oraz wypłynięcia na inne miejsca