Najlepsze nurkowaniaCovidowe wyjazdy - dla pozytywnych zwrot kosztów!


Czy wakacje w czasach pandemii są bezpieczne dla Ciebie oraz Twojego portfela? Jakie kroki podjąć aby ze spokojem ducha wyjechać na wytęsknione wakacje w czasach pandemii? Podejdź do tematu POZYTYWNIE!

Jako odpowiedzialny organizator turystyki zdajemy sobie sprawę, że wakacje to czas kiedy chcielibyśmy uciec nie tylko o trosk dnia codziennego i zrelaksować się w cieniu palmy, ale jest to również marzenie, na które skrupulatnie odkładałeś oszczędności przez wiele miesięcy.

Wierzymy, że wakacje rozpoczynają się już z chwilą rezerwacji dlatego dokładamy wszelkich starań aby już ten proces przebiegał dla Was bezstresowo. Dążymy do tego aby zapewnić Wam wybór jak największego wachlarza rozwiązań umożliwiających bezstresowe odliczanie dni do wyjazdu. Nie musisz się martwić, że stracisz Twoje odkładane miesiącami oszczędności z powodu zachorowania na koronawirusa. 

Rezerwując wycieczkę w Najlepszych Nurkowaniach rozszerzamy Twoją polisę podróżną o ryzyko PANDEMII. Oznacza to, że w ramach naszego standardowego ubezpieczenia jesteś chroniony w trakcie podróży  od kosztów leczenia i transportu do wysokości sumy ubezpieczenia (tj. 20 000 euro) oraz kosztów dodatkowych na wypadek kwarantanny związanej z COVID-19 do kwoty 1000 euro. Nasze standardowe polisy możesz zawsze rozszerzyć o koszty leczenia na wyższą kwotę lub dodatkowe ryzyka za niewielką dopłatą.

 

Jak nie stracić pieniędzy za wycieczkę?

Niewątpliwie rezerwowanie wycieczek z dużym wyprzedzeniem jest jednym z wygodniejszych rozwiązań dzięki, którym masz dużo większy wybór hoteli i rejsów. Możesz swobodnie wybierać pomiędzy dużą dostępnością różnych hoteli, rejsów i połączeń lotniczych i odpowiednio dopasować je do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Wybierając rozwiązania last minute ryzykujesz wybór z pośród przebranej oferty, której ceny nie zawsze odzwierciedlają Twoje preferencje.

Jednak z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach rezerwacja z dużym wyprzedzeniem jest dosyć ryzykownym rozwiązaniem gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy kraj, do którego się wybierasz nie wprowadzi ograniczeń w przekraczaniu granic, lub co gorsza, czy sam nie ulegniesz zakażeniu koronawirusem wykluczającemu Ciebie oraz Twoich bliskich z możliwości wyjazdu. Na ten problem również znaleźliśmy rozwiązanie.

Dla pozytywnych pełen zwrot!

Nasze nowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje teraz również ryzyko związane z zakażeniem koronawirusem. Oznacza to, że jeśli przed wakacjami otrzymasz pozytywny wynik testu na koronawirusa to takie ubezpieczenie zapewni Ci pełen zwrot ceny Twojej wycieczki. Cena takiego ubezpieczenia jest niewielka i wynosi zaledwie 3,3% ceny wycieczki (przykładowy koszt ubezpieczenia KR COVID to jedynie 66zł dla wycieczki o wartości 2000zł).

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami u naszych konsultantów.

 

ü Pełna oferta ubezpieczeń od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem pandemii

 

 

Skontaktuj się z nami


Powiązane ofertyImprezy

EGIPT: nurkowanie na rafach południa w Marsa Alam

Egipt | 07.11.2020 - 14.11.2020

GRUPA POTWIERDZONA - DODATKOWE MIEJSCA NA ZAPYTANIE

Wreszcie wracamy do Egiptu! Po tylu miesiącach nieobecności na Morzu Czerwonym wracamy pełni nadziei na spotkania z delfinami, diugoniem, żółwiami, rekinami i innymi mieszkańcami magicznych raf wokół Marsa Alam. 

EGIPT: safari nurkowe Brothers Daedalus Elphinstone

Egipt | 05.11.2020 - 12.11.2020

9 WOLNYCH MIEJSC - POLSKI INSTRUKTOR NURKOWANIA

Jeśli posiadasz już uprawnienia Advanced Open Water Diver i pewne doświadczenie w nurkowaniu w prądach to jest to wspaniała okazja odkryć jedne z najlepszych parków morskich Morza Czerwonego! Nasza trasa obejmuje nurkowanie na "świętej trójcy": B - Brothers, D- Daedalus, E- Elphinstone.