Najlepsze nurkowania



Relcja z Yap - pobyt w Manta Ray Resort


Opinia Barbary:

Chcemy się od razu podzielić naszymi odczuciami po podróży na Yap. Po naszych wrażeniach z Palau, gdzie główniekorzystaliśmy z centrum nurkowego (Fish’n fins) byliśmy pod dużym wrażeniem opieki okazanej przez Freddiego i Billa na Yap. Nie tylko bez kłopotów otrzymaliśmy inny pokój (z widokiem na morze i balkonem), ponieważ poprzedni, położony przy ulicy był dla nas za głośny, również w naszym pakiecie Discover Yap mogliśmy bez problemu nurkować również 6 dnia z nitroksem (w związku z naszym przelotem mogliśmy wcześniej zarezerwować 5 dni nurkowych). To są tylko dwa przykłady przyjaznej i nieskomplikowanej obsługi klienta w hotelu i bazie. Nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy tak miłej obsługi. Naprawdę duże pochwały dla tego hotelu.

Przebudowy spowodowane cyklonem z 2004 roku są już skończone. Jeszcze jedna rada dla przyszłych klientów: rezerwowanie HB i FB nie opłaca się. Podawane porcje są bardzo duże, już przystawka wystarcza za danie główne. Na miejscu ceny to mniej więcej od 4 do 7.50 USD za przystawki, główne dania ok. 13.50 USD. Nawet jedząc przystawkę, danie główne i deser trudno jest uzyskać cenę HB czyli ok. 25 USD. Wszystkie potrawy były bardzo dobre.

Również wyprawa kajakowa z żoną Billa Patrizia była królewskim ukoronowaniem pobytu i sprawiła nam dużo radości i pomogła dowiedzieć się jeszcze więcej o Yap. Oferowany przez was pakiet Yap Discovery to naprawdę super sprawa.

Barbara K.


Powiązane oferty



Hotele

Manta Ray Bay Resort - Colonia

Mikronezja - Yap

Tu spotykają się nurkowie z całego świata, co wprowadza wspaniałą atmosferę. Ceny dodatkowe na Yap są wysokie. Według nas należy zaraz po przyjeździe zarezerwować częściowe lub pełne wyżywienie na cały okres pobytu za stałą cenę. Później można szaleć do woli.


Bazy nurkowe

Yap Divers - Colonia

Mikronezja - Yap

Niezwykle profesjonalna baza organizująca wspaniałe nurkowania wokół Yapu. Miejsce to zasługuje na szczególna uwagę ze względu na niemal zagwarantowane spotkania z mantami.