Najlepsze nurkowaniaRelacja z wyprawy Lombok - Coconuts Cotages


Opinia Rafała i Karoliny:

Nasza podróż do Indonezji skończyła się przed 3 miesiącami, nadal jednak nie możemy zapomnieć waszych świetnych porad i chcemy podziękować za bezproblemową organizację. Mieliśmy perfekcyjny urlop, zgodny z naszymi życzeniami, świetnie wypoczęliśmy i wróciliśmy do domu opaleni i bogatsi w certyfikat nurkowy.

 

Wyspy Gili

My byliśmy na Air są wspaniałe, spokojniejsze niż przypuszczaliśmy, maksymalnie 15 turystów na wyspie, co było spowodowane także tym, że właśnie skończyła się pora deszczowa, ale dzięki temu wielką radością było spotkanie jakiegoś innego turysty. Woda, plaża i pogoda były niczym marzenie, również ryby i korale były bardzo kolorowe i blisko plaży, więc można było także nurkować z fajką. Kurs nurkowy był świetnie zorganizowany, byliśmy tylko we dwójkę z naszym niemieckim instruktorem i po 4 wyczerpujących ale pełnych przygód dniach otrzymaliśmy certyfikat. Miejscowi byli bardzo przyjacielscy, a ponieważ było mało turystów mieliśmy kontakt praktycznie tylko z tubylcami. Świeże ryby i proste jedzenie było bardzo dobre i w przystępnych cenach. Nasz hotel Coconut Cottages to także dobry wybór, inne nie miały takiego standardu. Transfer również się udał. Na koniec spędziliśmy jeszcze tydzień w Singapurze, była to wspaniała odmiana po prostym życiu na wyspie. Lot Singapore Airlines był bardzo przyjemny, również dzięki 60 filmom i niezliczonym płytom CD. Podczas organizowania następnego wyjazdu na pewno posłuchamy waszych rad.

 

Rafał i Karolina M.


Powiązane ofertyHotele

Villa Almarik - Lombok

Indonezja - Lombok

Mały, rodzinny ośrodek dla gości, którzy szukają spokoju na małej wyspie otoczonej wspaniałym podwodnym światem Gilis.

Tauchterminal Tulamben Resort Bali - Tulamben

Indonezja - Bali

Niewielki, prywatny i znakomicie zlokalizowany ośrodek oferujący najlepsze miejsca nurkowe na Bali. Ośrodek został całkowicie odrestaurowany w 2008 roku.


Bazy nurkowe

Dream Divers - Lombok, Gili Trawangan, Gili Air

Indonezja - Lombok

Świetnie zorganizowana baza organizująca nurkowania w najlepszych miejscach na Lomboku.

Gangga Divers Gili Trawangan

Indonezja - Lombok

Baza zapewnia wspaniałe nurkowania wokół wyspy Lombok