Najlepsze nurkowaniaRelacja z Bali - Podróż poślubna Bali Sulawesi


Opinia Marka i Julii:

Meldujemy się po powrocie ze wspaniałego wypoczynku w Minahasa i Alam Anda. Serdeczne dzięki za ślubną niespodziankę w samolocie. Byliśmy zdumieni jak stanęła przed nami załoga z tortem (szczęśliwego miesiąca miodowego) i szampanem. Pakiet miesiąc miodowy w Minahasa Lagoon Resort możemy na pewno polecić innym, czuliśmy się jak król i królowa... Nurkowanie również najwyższa światowa półka. Daniel Byland i Antonio Rezzonico bardzo dbali o dobre samopoczucie wszystkich gości, 10 dni minęło nam jak przedłużony weekend. Odjazd nie przyszedł nam łatwo. Transfery bardzo dobrze funkcjonowały, nikt o nas nie zapomniał ;-).

Po przybyciu na Bali Kuta/Legian był kulturowym szokiem. Na szczęści następnego dnia zostaliśmy zabrani dalej. Ellen z Alam Anda odebrała nas osobiście, transfer należy zaliczyć do ciekawych przeżyć. Dowiedzieliśmy się wiele o wyspie, w szczególności o roślinności (Ellen jest botanikiem). W Lumba Lumba Villa byliśmy pierwszymi gośćmi. Nasza willa była jak królestwo, byliśmy przez to bardzo asocjalni i kiedy tylko mogliśmy wracaliśmy do naszej rezydencji. Kto spędzałby czas z innymi turystami (tylko Niemcy i Szwajcarzy) jeśli się ma własny basen i willę?

To był wspaniały urlop z wieloma cudownymi szczegółami. Po takim wypoczynku mogliśmy bez żadnych zmartwień świętować w domu nasze wesele. Dziękujemy za wasze starania.

Mark, Julia N.


Powiązane ofertyHotele

Alam Anda Bali - Sambirenteng

Indonezja - Bali

Ten kompleks jest małym rajem i specjalną okazją dla tych wszystkich którzy szukają spokoju i relaksu nie chcąc jednocześnie rezygnować z nurkowania. Panuje tu nieformalna cicha i miła atmosfera.

Pondok Sari Beach Resort Bali - Pemuteran

Indonezja - Bali

Idealny hotel dla gości, którzy chcą spędzić atrakcyjny urlop z dala od masowej turystyki balijskiej. Położenie w stosunku do miejsc nurkowych Parku Narodowego Menjangen jest bardzo dobre. Cały kompleks oferuje bardzo dobry stosunek ceny do usługi.

Siddhartha Ocean Front Resort & Spa - Kubu

Indonezja - Bali

Nasza perełka noclegowa na mapie hoteli nurkowych na Bali. Niezbyt oddalony od najbardziej znanych miejsc nurkowych  jest idealnym punktem wypadowym dla nurków, którzy cenią sobie wysoki standard.

Bastianos - Bunaken

Indonezja - Sulawesi

Bastianos Bunaken jest naszym zdaniem najładniejszym ośrodkiem w Bunaken, i jest także idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących samotnie, ponieważ za niewielką opłatą można wynająć pokój jednoosobowy.

Lumbalumba Diving Resort - Manado

Indonezja - Sulawesi

Ten mały ośrodek jest wspaniale prowadzony przez holenderskich właścicieli i wspaniale nadaje się dla nurków lubiących rodzinną atmosferę.