Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Australia: Monkey Mia, PN Kalbarri i Pinnacles - 4 dni

Australia | Wycieczka

Niepowtarzalna okazja do zobaczenia słynnych butlonosów z Monkey Mia oraz zwiedzenia Parku Narodowego Kalbarri słynącego z ciekawych formacji skalnych i licznych wąwozów.

Australia - Tasmania: trasa Wschodnim Wybrzeżem - 3 dni

Australia | Wycieczka

Podróż po największych atrakcjach wschodniego wybrzeża Tasmanii z wizytą w Parku Narodowym Cradle Mountain wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Australia: Cape Tribulation - 3 dni

Australia | Wycieczka

Wycieczka pozwalająca uczestnikom podziwiać niebywałe piękno Wielkiej Rafy Koralowej oraz dzikie ptactwo i zwierzęta zamieszkujące brzegi rzeki Daintree.

Australia: Południowy Zachód, Albany i Magaret River - 3 dni

Australia | Wycieczka

Wycieczka obejmująca swoim programem Busselton Jetty, będący najstarszym drewnianym pomostem na półkuli południowej i Wybrzeże Albany z niezwykłymi formami skalnymi i stromymi klifami.

Australia: Kakadu/Litchfield Safari - 3 dni

Australia | Wycieczka

Podczas wycieczki uczestnicy będą mogli obejrzeć prastare Aborygeńskie malowidła naskalne w Ubirr oraz odwiedzić Mary River Wetlands zamieszkałe m.in. przez krokodyla różańcowego.

Australia: Adelaide - Melbourne Safari - 3 dni

Australia | Wycieczka

Wycieczka, w trakcie której uczestnicy mogą podziwiać imponujące formy skalne południowej Australii podróżując słynną Great Ocean Road.

Tanzania: Afrykańskie safari 5 dni: Jezioro Manyara, Serengeti, Krater Ngorongoro

Tanzania i Kenia | Wycieczka

Podróż do dwóch słynnych parków narodowych Tanzanii - Serengeti, będącego jednym z największych i najbardziej znanych obszarów chronionych na świecie oraz Jeziora Manyara, polecanego fanom birdwatchingu ze względu na różnorodność gatunków ptaków tu występujących. Ponadto, wizyta na terenie Ngorongoro, wygasłego krateru wulkanu, który obecnie jest ostoją ponad 30 000 dzikich zwierząt.

Tanzania: Afrykańskie safari 5 dni: Serengeti i Krater Ngorongoro

Tanzania i Kenia | Wycieczka

5-dniowa podróż do słynnego Parku Narodowego Serengeti będącego jednym z największych i najbardziej znanych obszarów chronionych na świecie połączona z wizytą w Kraterze Ngorngoro zamieszkałego przez ponad 30 000 zwierząt.

Tanzania: Afrykańskie safari 4 dni: Jezioro Manyara, Krater Ngorongoro

Tanzania i Kenia | Wycieczka

4-dniowa podróż do słynnego Krateru Ngorongoro połączona ze zwiedzaniem Parku Jeziora Manyara. Ngorongoro to ostoja dzikiej zwierzyny Afryki, na której obszarze żyje ponad 30 000 zwierząt, Park Narodowy Jeziora Manyara to niebywała atrakcja dla fanów birdwatchingu.

Tanzania: Afrykańskie safari 3 dni: Krater Ngorongoro

Tanzania i Kenia | Wycieczka

3-dniowa podróż do słynnego Krateru Ngorongoro, będącego ostoją dzikiej zwuerzyny Afryki, na którego obszarze żyje ponad 30 000 zwierząt.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami