Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Adriatic Diving Center - Vrsar

Europa - Chorwacja | Baza nurkowa

Baza Adriatic Diving Centre jest dobrze prowadzona przez pasjonatów nurkowania oraz miłośników Chorwacji. Polskojęzyczna obsługa i świetne wyposażenie zagwarantują wspaniałe nurkowania w dobrym towarzystwie.

Manta Diving Center - Vis

Europa - Chorwacja | Baza nurkowa

Świetna baza z profesjonalną i przemiłą obsługą, dobrze przygotowana na przyjęcie nurków rekreacyjnych i technicznych! Na wygodne katamarany nurkowie wchodzą z pomostu.

Hotel Bisevo - Vis

Europa - Chorwacja | Hotel

Najlepszy wybór dla nurków decydujących się na wakacje nurkowe z bazą Manta Diving Center.

Valkanela Camping - domki mobilne w Vrsar

Europa - Chorwacja | Hotel

Ten nowoczesny kemping oferuje szeroki wybór domków wczasowych ze wszystkimi udogodnieniami takimi jak plaża, baseny, boiska sportowe, polska baza nurkowa, sklepy i bankomaty. Kemping jest przyjazny dla osób podróżujących z psami. Wysoki standard zakwaterowania w rozsądnej cenie będzie świetnym wyborem na wakacje nad Adriatykiem.

CHORWACJA: WRZESIEŃ 2020 Valkanela Istria

Europa - Chorwacja | Impreza | 26.09.2020 - 03.10.2020

OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA  - POLSKI INSTRUKTOR NURKOWANIA

Malowniczy Vrsar kusi porozrzucanymi po Adriatyku wysepkami oraz zatopionymi wrakami i urokliwymi ściankami zamieszkanymi krabami, krewetkami i innymi gatunkami morskimi. Jeśli potrzebujesz słońca, aby doładować baterie po zimie, to nie ma lepszej opcji. Zabierz rodzinę, nawet jeśli nie nurkuje, a nawet i Waszego pupila. Na miejscu możliwość skończenia kursów nurkowych.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami