Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

DoubleTree Resort by Hilton Hotel Zanzibar 4* - Nungwi, Zanzibar

Tanzania i Kenia | Hotel

Komfortowy hotel znanej marki hotelowej spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Indonezja: Papua dolina Baliem - kraina papuasów

Indonezja - Papua i Moluki | Wycieczka

Wycieczki po jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie, umożliwiająca poznanie codziennego życia mieszkańców Nowej Gwinei.

Landmark Marina - Koror

Palau | Hotel

Hotel o wysokim standardzie znajdujący się bezpośrednio przy bazie nurkowej jest chyba najlepszym wyborem dla zapalonych nurków. Z części okien pokojów rozpościera się piękny widok na zatokę.

Rose Garden Resort Palau - Koror

Palau | Hotel

Miły, nowy hotel na Palau, z dobrym stosunkiem ceny do usługi. Idealny zarówno dla osób nurkujących jak i tych, którzy nie nurkują.

Sunshine

Indonezja - Sulawesi | Rejs nurkowy

Wspaniała łódź nurkowa znana z nurkowań z Blue Bay Divers.

Tanzania: Afrykańskie safari 6 dni: Jezioro Manyara, Serengeti, Krater Ngorongoro

Tanzania i Kenia | Wycieczka

Podróż do dwóch słynnych parków narodowych Tanzanii - Serengeti, będącego jednym z największych i najbardziej znanych obszarów chronionych na świecie oraz Jeziora Manyara, polecanego fanom birdwatchingu ze względu na różnorodność gatunków ptaków tu występujących. Ponadto, wizyta na terenie Ngorongoro, wygasłego krateru wulkanu, który obecnie jest ostoją ponad 30 000 dzikich zwierząt.

Kihaad Maldives - Malediwy

Malediwy | Hotel

Ekskluzywny, pięciogwiazdkowy kurort leżący na tropikalnej wyspie i posiadający własne centrum nurkowe organizujące nurkowanie na rafach koralowych. Polecany jest rodzinom z dziećmi, dla których prowadzone są animacje oraz przygotowano specjalne kąciki do zabawy.

Maluku Explorer

Indonezja - Sulawesi | Rejs nurkowy

Halmahera to nadal nieodkryta kraina w Indonezji oferująca wspaniałe nurkowania. Nie ma tu dwóch identycznych miejsc nurkowych, każde ma swój niepowtarzalny klimat. Maluku Explorer to przyzwoita łódź oferująca rejsy w unikalnej trasie w dobrej cenie. Przyjazna fotografom nurkowym.

ZŁOTY TRÓJKĄT SULAWESI - Bastianos

Indonezja - Sulawesi | Rejs nurkowy

Skakanie po wyspach to idealny program dla osób, które chcą podczas wakacji zmaksymalizować liczbę odwiedzanych miejsc nurkowych. W ramach pakietu Złoty Trójkąt Sulawesi możesz połączyć nurkowania na Bunakenie, Bangka oraz w cieśninie Lembeh. Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami