Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Fihalhohi Island Resort

Malediwy | Hotel

Trzygwiazdkowy kurort na Malediwach położony na wyspie Filhalhohi w atolu Kaafu. Znajduje się przy pięknej plaży pokrytej jasnym piaskiem, w otoczeniu tropikalnej roślinności i posiada własne centrum sportów wodnych i nurkowania.

Two Fish Resort - Nusa Lembongan

Indonezja - Bali | Hotel

Mały, cichy ośrodek w korzystnej cenie i nurkowanie z bardzo dobrą bazą będzie najlepszym wyborem dla osób chcących zanurkować w najlepszych miejscach nurkowych z mantami, mola mola i rekinami wokół Nusa Lembongan.

Nunukan Island Resort

Indonezja - Kalimantan | Hotel

Angaga - Ari Atol

Malediwy | Hotel

Uroczy 4* ośrodek. Mała idylliczna wyspa ze wspaniałą laguną do kąpieli, surfingu i żeglowania. Bardzo przytulny bar. Indywidualna i rodzinna opieka.

Iberotel Makadi Beach 5* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Idealny hotel dla rodzin z dziećmi i osób lubiących ogromne przestrzenie.

Euro Divers - Club Med Kani - North Male Atoll

Malediwy | Baza nurkowa

Baza Euro Divers posiada bazy wyłącznie w najlepszych miejscach na Malediwach z najlepszymi hotelami oferując wyjątkowe połączenie luksusu i relaksu. Nurkowania wśród mant i zróżnicowanych pod względem ukształtowania miejsc nurkowych. Baza przyjazna dzieciom.

Malahini Kuda Bandos

Malediwy | Hotel

Nowoczesny kurort położony na niewielkiej wyspie Kuda Bandos na Malediwach. Oprócz komfortowego zakwaterowania i dostępu do rajskich plaż oferuje także własne centrum nurkowe.

Equator Village - Addu Atoll

Malediwy | Hotel

Warto wybrać ten 4* ośrodek ze względu na jego położenie w południowej części atolu Addu. Ze względu na swoją przeszłość wyspa Gan jest inna niż pozostałe wyspy na Malediwach. Budynki w kolonialnym stylu, infrastruktura z dobrymi ulicami i chodnikami. Dodatkowe atrakcje dla nurków to wrak British Loyalty z czasów II wojny światowej, strome skały i interesujące jaskinieOdznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami