Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

The Junk

Rejs nurkowy

The Junk swoim wyglądem nie przypomina klasycznych statków do nurkowania, jednak doskonale wpisuje się w klimat Tajlandii. W swoim standardzie to doskonały balans między prostotą a przyjemnością podróży. W naszej opinii, otrzymujemy najlepszy stosunek jakości podróży do oferowanej ceny. 

Marco Polo

Rejs nurkowy

Marco Polo to prosta nurkowa łódź z bardzo dobrą załogą. Jest to tania alternatywa dzięki której osiągniesz najbardziej znane nurkowiska na Morzu Andamańskim. Jeśli nie przeszkadza Ci współdzielenie łazienki z innymi nurkami to będziesz się tu czuł bardzo dobrze.

The Phinisi

Rejs nurkowy

The Phinisi to jacht oferujący wszystko z czego znana jest flota Siren: wygoda podóży, świetnie prowadzone nurkowania, ergonomiczne kabiny i wspaniała atmosfera. Różnorodne trasy Tajlandii i Mjanma (Birmy) pozwalają każdemu wybrać coś dla siebie.

Thailand Aggressor

Rejs nurkowy

Bardzo wygodny statek nurkowy, oferujący komfort podróżowania. Wykwalifikowana załoga i miła obsługa z pewnością uprzyjemni każdy rejs, a niezapomniane emocje związane z podwodnymi wojażami z pewnością na długo zostaną w pamięci każdego gościa.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami