Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Sea Serpent Contessa

Rejs nurkowy

Flota Sea Serpent statkiem Contessa Mia może spokojnie konkurować z innym łodziami średniej klasy. Dodatkowo oferuje dobry stosunek ceny do jakości.

Golden Dolphin III

Rejs nurkowy

Świetny statek nurkowy oferujący rejsy do najlepszych miejsc nurkowych Morza Czerwonego w przystępnej cenie. Oferta ta jest szczególnie interesująca dla nurków technicznych ze względu na dostępny trymiks.

Seawolf Felo

Rejs nurkowy

Jest to nowoczesna i komfortowa łódka spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wprowadzone systemy bezpieczeństwa wyznaczają nowe standardy na Morzu Czerwonym

Grand Sea Serpent

Rejs nurkowy

Grand Sea Serpent to bardzo luksusowy statek. Jeśli chodzi o serwis, komfort i bezpieczeństwo jest jednym z najlepszych na całym Morzu Czerwonym.

Blue Seas

Rejs nurkowy

Bardzo dobra łódka z floty Blue Planet.

Andromeda

Rejs nurkowy

Andromeda is a comfortable, large dive boat with a good price-to-service ratio. The ship is ideal for full charter, because it offers very good conditions for groups.

Cassiopeia

Rejs nurkowy

Cassiopeia to wygodny, duży statek w przyjazną załogą.

Seawolf Dominator

Rejs nurkowy

Seawolf Dominator to nowoczesny i wygodny statek w programie, który spełnia najwyższe standardy. Jeśli chodzi o sprzęt bezpieczeństwa, flota Seawolf ustanowiła nowe standardy bezpieczeństwa w Morzu Czerwonym, wprowadzając elektroniczny system pogotowia i lokalizacji ENOS.

Sea Serpent Serena

Rejs nurkowy

Nowa łódź w katalogu floty Serpent Fleet. Idealna dla osób ceniących sobie niewielkie grupy nurkowe. Łódź o podwyższonym standardzie. Wykonuje praktycznie wszystkie trasy z Hurghady oraz Port Ghalib obejmujące Północ Morza Czerwonego, cieśninę Tiran, południe St. Johns, Fury Shoals a także bardziej wymagające rejony jak Wyspy Brothers, Daedalus oraz Elphinstone.

Blue

Rejs nurkowy

MY Blue z floty Blue Planet to wielki, komfortowy statek, który świetnie wypada w porównaniu z wieloma innymi łodziami.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami