Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Red Dhow

Rejs nurkowy

Statki floty Dhow nie należą co prawda do najnowocześniejszych, jednak przybliżają uroki Omanu i jego kulturę, zapewniając jednocześnie gościom miłą atmosferę.

Spoilsport

Rejs nurkowy

Bardzo wygodny statek ze świetnym stosunkiem ceny do usługi.

Scuba Scene

Rejs nurkowy

Scuba Scene jest statkiem, który we wspaniałej i wytwornej atmosferze zabierze gości w najlepsze miejsca nurkowe Egiptu.

Amba

Rejs nurkowy

A simple but well-managed and well-groomed boat, offering scuba diving to beautiful places.

Sunshine

Rejs nurkowy

Wspaniała łódź nurkowa znana z nurkowań z Blue Bay Divers.

Maluku Explorer

Rejs nurkowy

Halmahera to nadal nieodkryta kraina w Indonezji oferująca wspaniałe nurkowania. Nie ma tu dwóch identycznych miejsc nurkowych, każde ma swój niepowtarzalny klimat. Maluku Explorer to przyzwoita łódź oferująca rejsy w unikalnej trasie w dobrej cenie. Przyjazna fotografom nurkowym.

ZŁOTY TRÓJKĄT SULAWESI - Bastianos

Rejs nurkowy

Skakanie po wyspach to idealny program dla osób, które chcą podczas wakacji zmaksymalizować liczbę odwiedzanych miejsc nurkowych. W ramach pakietu Złoty Trójkąt Sulawesi możesz połączyć nurkowania na Bunakenie, Bangka oraz w cieśninie Lembeh. 

Emperor Atoll

Rejs nurkowy

A modest boat with a good price relation to other boats in the Maldives. A very good organization of diving is a guarantee of calm and unforgettable underwater experience.

Nusa Tara

Rejs nurkowy

Nusa Tara osiąga od kilku lat znaczne sukcesy. Nie znamy innego statku, który za tak małe pieniądze oferuje tak wspaniałe nurkowania. Nasi klienci są bardzo z tego statku zadowoleni, wielu z nich było na nim kilkakrotnie. Lekko ograniczony komfort został zastąpiony wspaniałą atmosferą tych rejsów.

Eco Blue

Rejs nurkowy

Naszym zdaniem jest to dobrze zarządzany statek nurkowy.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami