Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Andromeda

Rejs nurkowy

Andromeda is a comfortable, large dive boat with a good price-to-service ratio. The ship is ideal for full charter, because it offers very good conditions for groups.

Seawolf Dominator

Rejs nurkowy

Seawolf Dominator to nowoczesny i wygodny statek w programie, który spełnia najwyższe standardy. Jeśli chodzi o sprzęt bezpieczeństwa, flota Seawolf ustanowiła nowe standardy bezpieczeństwa w Morzu Czerwonym, wprowadzając elektroniczny system pogotowia i lokalizacji ENOS.

Marco Polo

Rejs nurkowy

Marco Polo to prosta nurkowa łódź z bardzo dobrą załogą. Jest to tania alternatywa dzięki której osiągniesz najbardziej znane nurkowiska na Morzu Andamańskim. Jeśli nie przeszkadza Ci współdzielenie łazienki z innymi nurkami to będziesz się tu czuł bardzo dobrze.

Sea Serpent Serena

Rejs nurkowy

Nowa łódź w katalogu floty Serpent Fleet. Idealna dla osób ceniących sobie niewielkie grupy nurkowe. Łódź o podwyższonym standardzie. Wykonuje praktycznie wszystkie trasy z Hurghady oraz Port Ghalib obejmujące Północ Morza Czerwonego, cieśninę Tiran, południe St. Johns, Fury Shoals a także bardziej wymagające rejony jak Wyspy Brothers, Daedalus oraz Elphinstone.

The Phinisi

Rejs nurkowy

The Phinisi to jacht oferujący wszystko z czego znana jest flota Siren: wygoda podóży, świetnie prowadzone nurkowania, ergonomiczne kabiny i wspaniała atmosfera. Różnorodne trasy Tajlandii i Mjanma (Birmy) pozwalają każdemu wybrać coś dla siebie.

Kefi

Rejs nurkowy

Dobry rejsowy statek nurkowy z dobrym stosunkiem ceny do usługi. Odświeżona w 2010 roku. Ze względu na swój rozmiar znakomicie nadaje się dla grup.

Blue

Rejs nurkowy

MY Blue z floty Blue Planet to wielki, komfortowy statek, który świetnie wypada w porównaniu z wieloma innymi łodziami.

Heaven Saphir

Rejs nurkowy

Heaven Saphir wyznacza nowe standardy dla statków nurkowych na Morzu Czerwonym. Jest lepszy od innych łodzi pod względem komfortu, obsługi i bezpieczeństwa. Wygodne nurkowania i najwyższy standard zapewniany jest na miejscu przez austriackie kierownictwo.

Spirit of Freedom

Rejs nurkowy

Bardzo komfortowa łódź odwiedzająca najlepsze miejsca nurkowe Australii z bardzo dobrą obsługą.

Red Dhow

Rejs nurkowy

Statki floty Dhow nie należą co prawda do najnowocześniejszych, jednak przybliżają uroki Omanu i jego kulturę, zapewniając jednocześnie gościom miłą atmosferę.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami