Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Philippine Siren

Rejs nurkowy

Długo czekaliśmy na tak komfortowy statek pływający po Filipinach. Pobyt na Philippine Siren zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Oman Aggressor

Rejs nurkowy

Oman Aggressor jest średniej wielkości łodzią. Oferuje nurkowania po Zatoce Omańskiej i Morzu Arabskim, płynąc wzdłuż Omanu. Jest idealna dla miłośników raf i ścianek rafowych, ale podczas nurkowania często można spotkać większe zwierzęta m. in. manty, różne gatunki rekinów i delfinów.  Podczas rejsu także można napotkać humbaki.

Aquatiki II

Rejs nurkowy

Doświadczonym nurkom Aquatiki oferuje wyjątkowe doświadczenie nurkowe w przyjaznej atmosferze. Początkujący nurkowie powinni nabrać najpierw większego doświadczenia.

Belize Aggressor IV

Rejs nurkowy

Bardzo komfortowy, przestronny statek nurkowy ze wspaniałą załogą.

Belize Aggressor III

Rejs nurkowy

Bardzo wygodny statek nurkowy z wysokim standardemz flota Aggressor pływający po wodach Belize

Odyssey

Rejs nurkowy

Duży, komfortowy statek z bardzo dobrą obsługą.

Pindito

Rejs nurkowy

Wysoki standard pozostającej pod szwajcarskim kierownictwem łodzi, przyjazna załoga, doskonałe jedzenie, pierwszorzędne miejsca nurkowe gwarantują niezapomniany urlop. Rejsy na Pindito to od lat nasza ulubiona oferta.

Ocean Divine

Rejs nurkowy

Ocean Divine jest pięknym i nowoczesnym statkiem, który jest idealny dla nurków, którzy chcą podróżować w mniejszych grupach.

Tambora

Rejs nurkowy

Tambora jest pięknym statkiem nurkowym z doskonałą obsługą. Podczas rejsów pływa w wiele miejsc nurkowych Indonezji m.in. Raja Ampat, Banda Sea, Triton Bay, Komodo, Borneo. Na każdej trasie nurkuje się w najlepszych miejscach.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami