Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Summer Island Village 4*- Nord Male Atoll

Malediwy | Hotel

Uroczy hotel na malutkiej, kameralnej wysepce z fajnymi nurkowaniami.

Adaaran Select Meedhupparu

Malediwy | Hotel

Czterogwiazdkowy kurort wakacyjny znajdujący się na niewielkiej wyspie Meedhoo, z piaszczystymi plażami i doskonałymi miejscami do nurkowania. Hotel wyposażony jest we wszelkie potrzebne udogodnienia i oferuje doskonałe warunki do spędzenia aktywnego urlopu w rajskim otoczeniu.

Bandos Island Resort - Nord-Male-Atoll

Malediwy | Hotel

Jest to wspaniała tropikalna wyspa w sercu atolu Nord Male, oddalona jedynie o 15 minut od lotniska. Bogaty program sportowy i rozrywkowy, profesjonalne przedszkole. Wspaniała kuchnia. Ośrodek posiada 4*

Velidhu Island Resort 5* - Północny Atol Ari

Malediwy | Hotel

Przyjemny ośrodek oferujący intymną atmosferę, przepiękne widoki rozpościerające się z tarasu bungalowów oraz nurkowania na łatwo dostępnych rafach otaczających wyspę.

Bathala Island Resort - Północny Ari Atoll

Malediwy | Hotel

Prosty ośrodek dla osób pragnących uciec od zgiełku. Jest to typowa malediwska wysepka oferująca wypoczynek w przyjaznej atmosferze oraz nurkowanie z jedną z najlepszych baz na Malediwach.

Biyadhoo Island Resort 2* - Południowy Atol Male

Malediwy | Hotel

Ośrodek jest dobrym wyborem dla tych, którzy nie potrzebują luksusu aby się zrelaksować. Wyspa otoczona jest przez wspaniałą rafę przybrzeżną i piękną lagunę.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami