Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Hondaafushi Island Resort - Malediwy

Malediwy | Hotel

Komfortowy, nowoczesny resort na wyspie atolu Haa Dhaalu na Malediwach, będący jednocześnie zapleczem dla dużego centrum nurkowego Werner Lau. W pobliżu znajdują się rafy koralowe, gdzie można nurkować i poznawać podwodny świat.

Embudu Village- South Male Atol

Malediwy | Hotel

Jest to wspaniała wyspa z 3* ośrodkiem, pięknie porośnięta palmami. Panuje tu bardzo miła i przyjazna atmosfera. Wiele możliwości uprawiania sportu, baza nurkowa, oferującą nurkowania na tak znanych miejscach jak Embudu Express, Maldives Victory.

Fihalhohi Island Resort

Malediwy | Hotel

Trzygwiazdkowy kurort na Malediwach położony na wyspie Filhalhohi w atolu Kaafu. Znajduje się przy pięknej plaży pokrytej jasnym piaskiem, w otoczeniu tropikalnej roślinności i posiada własne centrum sportów wodnych i nurkowania.

Angaga - Ari Atol

Malediwy | Hotel

Uroczy 4* ośrodek. Mała idylliczna wyspa ze wspaniałą laguną do kąpieli, surfingu i żeglowania. Bardzo przytulny bar. Indywidualna i rodzinna opieka.

Malahini Kuda Bandos

Malediwy | Hotel

Nowoczesny kurort położony na niewielkiej wyspie Kuda Bandos na Malediwach. Oprócz komfortowego zakwaterowania i dostępu do rajskich plaż oferuje także własne centrum nurkowe.

Equator Village - Addu Atoll

Malediwy | Hotel

Warto wybrać ten 4* ośrodek ze względu na jego położenie w południowej części atolu Addu. Ze względu na swoją przeszłość wyspa Gan jest inna niż pozostałe wyspy na Malediwach. Budynki w kolonialnym stylu, infrastruktura z dobrymi ulicami i chodnikami. Dodatkowe atrakcje dla nurków to wrak British Loyalty z czasów II wojny światowej, strome skały i interesujące jaskinie

Cinnamon Dhonveli Maldives

Malediwy | Hotel

Czterogwiazdkowy, komfortowy kurort położony na rajskiej wysepce Dhoveli na Malediwach. Ceniony jest przede wszystkim przez miłośników aktywnego wypoczynku i nurkowania. Ma własne centrum nurkowe oraz dostęp do pięknych, piaszczystych plaż.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami