Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Safari Island Resort & Spa

Malediwy | Hotel

Komfortowy, czterogwiazdkowy kurort położony na maleńkiej wyspie w atolu Ari. Około 7-10 m od brzegu znajduje się rafa koralowa, która zapewnia doskonałe warunki do nurkowania.

Ellaidhoo Maldives By Cinnamon

Malediwy | Hotel

Jest to kultowa dla nurków wyspa z 4* ośrodkiem, na której idealnie można połączyć wypoczynek i uprawianie sportów. Fantastyczna rafa przybrzeżna i wiele wspaniałych miejsc nurkowych.

Kihaad Maldives - Malediwy

Malediwy | Hotel

Ekskluzywny, pięciogwiazdkowy kurort leżący na tropikalnej wyspie i posiadający własne centrum nurkowe organizujące nurkowanie na rafach koralowych. Polecany jest rodzinom z dziećmi, dla których prowadzone są animacje oraz przygotowano specjalne kąciki do zabawy.

Kurumba Maldives 5* - Północny Atol Male

Malediwy | Hotel

Jeden z ciekawszych ośrodków na Malediwach, oferujący wypoczynek ze wszystkimi udogodnieniami. Według naszych klientów posmakować można tu "najsmaczniejszych krewetek na Maledwiach". Duży wybór sportów lądowych oraz wodnych. Świetna baza nurkowa proponuje nurkowania w wyjątkowych miejscach nurkowych.

Eriyadu Island Resort 3* - North Male Atoll

Malediwy | Hotel

Miły, 4* ośrodek położony w Północnym Atolu Male

Holiday Inn Resort Kandooma 4* - Południowy Atol Male

Malediwy | Hotel

Świetny wybór dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących aktywne spędzanie wolnego czasu. Ośrodek posiada również usługę SPA. Nurkowanie ze świetną bazą Euro Divers.

Medhufushi Island Resort 4* - Meemu Atoll

Malediwy | Hotel

Wspaniały 5-gwiazdkowy ośrodek zlokalizowany na wyspie z dostępem do laguny, gdzie można uprawiać sporty wodne od nurkowania po surfing i żeglowanie.

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa 5* - Północny Atol Male

Malediwy | Hotel

Hotel znanej i cenionej sieci Sheraton jest gwarancją wspaniałego wypoczynku i relaksu z najlepszą jakością obsługi. Bliska odległość od Male umożliwia szybki i nieuciążliwy transfer po długim locie.

Lux South Ari Atol (ex. LUX Maldives) 5* - Południowy Atol Ari

Malediwy | Hotel

Jedna z najdłuższych wysp na Maledwiach jest oazą spokoju, kryjąc w bujnych tropikalnych roślinnościach luksusowy i elegancki ośrodek. Ciekawostką jest możliwość spróbowania unikalnych nocnych nurkowań Fluo Dive.

Filitheyo Island Resort 4* - Nilandhe Atoll

Malediwy | Hotel

Średniej wielkości wyspa z ośrodkiem o wysokim - 4* standardzie i dobrymi możliwościami nurkowania.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami