Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Alam Anda Bali - Sambirenteng

Indonezja - Bali | Hotel

Ten kompleks jest małym rajem i specjalną okazją dla tych wszystkich którzy szukają spokoju i relaksu nie chcąc jednocześnie rezygnować z nurkowania. Panuje tu nieformalna cicha i miła atmosfera.

Tauchterminal Tulamben Resort Bali - Tulamben

Indonezja - Bali | Hotel

Niewielki, prywatny i znakomicie zlokalizowany ośrodek oferujący najlepsze miejsca nurkowe na Bali. Ośrodek został całkowicie odrestaurowany w 2008 roku.

Alam Mimpi

Indonezja - Bali | Hotel

Mały, przytulny ośrodek pod niemieckim zarządem. Dobry wybór dla grupy przyjaciół lub małych grup.

Lotus Bungalows Bali - Candidasa

Indonezja - Bali | Hotel

Hotel jest idealnym miejscem wypadowym do wycieczek lądowych i nurkowania na południu Bali. W Candidasa znajduje się wiele sklepów i restauracji.

Kubu Indah Dive & Spa Resort - Kubu

Indonezja - Bali | Hotel

Nowy 3-gwiazdkowy obiekt oferuje korzystny stosunek ceny do oferowanych usług. Poza komfortowym zakwaterowaniem oferuje miłą obsługę i liczne dodatkowe atrakcje.

Alam Batu Dive Resort - Tulamben

Indonezja - Bali | Hotel

Nowy ośrodek w zachwycającym otoczeniu. Oczarowani pobytem tutaj będą zarówno nurkowie jak i nie nurkowie.

Siddhartha Ocean Front Resort & Spa - Kubu

Indonezja - Bali | Hotel

Nasza perełka noclegowa na mapie hoteli nurkowych na Bali. Niezbyt oddalony od najbardziej znanych miejsc nurkowych  jest idealnym punktem wypadowym dla nurków, którzy cenią sobie wysoki standard.

Villa Markisa Dive Resort - Tulamben

Indonezja - Bali | Hotel

Piękny ośrodek w cudownym otoczenie. Dla nurków i fotografów podwodnych wizyta na rafie przybrzeżnej Seraya Secrets jest obowiązkiem.

Matahari Beach Resort & Spa Bali

Indonezja - Bali | Hotel

Ten hotel ma wszystko, co Bali może zaoferować swoim gościom, jeśli chodzi o obsługę, standard i położenie. Jeśli chodzi o stosunek ceny do usługi, ciężko jest znaleźć lepszy hotel o takim luksusie. To jest właściwie miejsce dla ludzi kochających ciszę, dobre jedzenie i nurkowanie w małych, dobrze dobranych grupach. Hotel świetnie nadaje się jako miejsce do zaaklimatyzowania się przed dalszą podróżą po Indonezji lub jako ostatnia przyjemność po długich wakacjach w kraju wysp. Koszty dodatkowych usług są nieporównywalne z cenami w reszcie kraju ale również i poziom usług jest na najwyższym poziomie. Tutaj każdy gość traktowany jest po królewsku.

Pondok Sari Beach Resort Bali - Pemuteran

Indonezja - Bali | Hotel

Idealny hotel dla gości, którzy chcą spędzić atrakcyjny urlop z dala od masowej turystyki balijskiej. Położenie w stosunku do miejsc nurkowych Parku Narodowego Menjangen jest bardzo dobre. Cały kompleks oferuje bardzo dobry stosunek ceny do usługi.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami