Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Dolphin Bay Resort - Peleliu

Palau | Hotel

Dolphin Bay Resort to mały spokojny ośrodek nurkowy pod niemieckim kierownictwem. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc nurkowych, które można zwiedzać w ciągu dnia, zaś wieczorem można wypocząć w błogiej ciszy podziwiając bajeczny krajobraz. Ośrodek nie jest odpowiednim miejscem dla osób, które nie nurkują, a chciałyby pływać i snorkować w morzu. Nie jest to również dobre miejsce dla fanów życia nocnego.

Palau Pacific Resort - Koror

Palau | Hotel

Ekskluzywnie wyposażony hotel w cudownym otoczeniu. Goście mogący spędzić parę dni w Palau, jeśli mogą sobie na to pozwolić powinni koniecznie wybrać ten hotel.

West Plaza Hotels - Koror

Palau | Hotel

Hotele West Plaza to dobra możliwość noclegu w Palau. Nie są one jednak zbyt korzystnie usytuowane. Najtrafniejsze będzie porównanie ich do amerykańskich moteli. West Plaza by the Sea leży nieco na uboczu. Pokoje klasy Superior mają ładny widok a w hotelu jest restauracja. West Plaza Malakal leży najbliżej centrum i najłatwiej z niego wieczorem wybrać się na kolację do restauracji. Z Malakal również najłatwiej dostać się (pieszo) do centrum nurkowego Sama.

Landmark Marina - Koror

Palau | Hotel

Hotel o wysokim standardzie znajdujący się bezpośrednio przy bazie nurkowej jest chyba najlepszym wyborem dla zapalonych nurków. Z części okien pokojów rozpościera się piękny widok na zatokę.

Rose Garden Resort Palau - Koror

Palau | Hotel

Miły, nowy hotel na Palau, z dobrym stosunkiem ceny do usługi. Idealny zarówno dla osób nurkujących jak i tych, którzy nie nurkują.

Palasia Hotel - Koror

Palau | Hotel

Hotel Palasia jest schludny i nowoczesny, oferuje dobry stosunek ceny do jakości pobytu na Palau.

Palau Plantation Resort

Palau | Hotel

Ten niewielki hotel oferuje rodzinną atmosferę i jest rekomendowany dla gości, którzy wolą spokojniejszy klimat.

Palau Royal Resort - Koror

Palau | Hotel

Nowy, komfortowy ośrodek na wschodnim wybrzeżu, z różnymi możliwościami spędzania wolnego czasu i prywatną plażą.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami