Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Steigenberger Al Dau Beach Resort 5* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Bardzo luksusowy obiekt o standardzie 5 gwiazdek, położony przy pięknej piaszczystej plaży z deptakiem. Baza Emperor Divers jest oddalona od hotelu o pół godziny jazdy.

Magawish Swiss Inn 4* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Ośrodek w dobrej lokalizacji i dobrym standardzie. Niewymagające osoby powinny być zadowolone. Niektórzy tour operatorzy klasyfikują hotel jako 4-gwiazdkowy, niektórzy zaś określają jego standard na 3 gwiazdki.

Three Corners Sunny Beach 4* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Jeden z ciekawszych hoteli w Hurghadzie oferujących swoje usługi w bardzo korzystnej cenie. Jest to bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi ze względu na zjeżdżalnie oraz place zabaw dla dzieci.

Ali Baba Palace 4* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

4-gwiazdkowy hotel położony w południowej części Hurghady 50 minut drogi od centrum nurkowego, z ogromnym basenem. Idealny dla rodzin z dziećmi.

Sindbad Aquapark Resort 4* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Obiekt 4-gwiazdkowy położony w drugiej linii brzegowej, 3,5 km od bazy nurkowej. Oferuje bardzo korzystny stosunek ceny do jakości oferowanych usług.

Lillyland Beach Club Resort 4* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Korzystny cenowo ośrodek dla rodzin z dziećmi. Załoga hotelu z przyjemnością zajmie się dziećmi podczas gdy rodzice będą wypoczywać na plaży hotelowej lub przy basenie. W ofercie znajdują sie pobyty 10 dniowe!

Triton Empire (Three Corners) 3* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Obiekt 3-gwiazdkowy oferuje korzystny stosunek ceny do jakości oferowanych usług.

Jungle Aqua Park 4* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Hotel o 4-gwiazdkowy wysokim standardzie z dużym aquaparkiem, idealny dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Położony około godziny drogi od centrum nurkowego Emperor Divers.

Jaz Aquamarine Resort 5* - Hurghada

Egipt - Hurghada | Hotel

Hotel 5-gwiazdkowy o bardzo wysokim standardzie dla wymagających klientów, położony bezpośrednio przy nieskazitelnej plaży. Polecany dla osób nurkujących.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami