Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Zavora Lodge

Mozambik | Hotel

Hotel leży samotnie wśród wydm Zavory; poza nurkowaniem oraz wypoczynkiem nie oferuje wielu atrakcji. Hotel jest bardzo skromny jak na europejskie standardy, i w niektórych miejscach wymaga odnowienia.

Xperience Kiroseiz Parkland 5*

Egipt - Sharm el Sheikh | Hotel

Obiekt 5-gwiazdkowy położony na przedmieściach Naama Bay. Obiekt znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od centrum nurkowego.

Whispering Palms Island Resort - Sipaway

Filipiny - Negros | Hotel

Piękny, przyjazny rodzinom ośrodek z dobrym stosunkiem ceny do usługi.

West Plaza Hotels - Koror

Palau | Hotel

Hotele West Plaza to dobra możliwość noclegu w Palau. Nie są one jednak zbyt korzystnie usytuowane. Najtrafniejsze będzie porównanie ich do amerykańskich moteli. West Plaza by the Sea leży nieco na uboczu. Pokoje klasy Superior mają ładny widok a w hotelu jest restauracja. West Plaza Malakal leży najbliżej centrum i najłatwiej z niego wieczorem wybrać się na kolację do restauracji. Z Malakal również najłatwiej dostać się (pieszo) do centrum nurkowego Sama.

Wananavu Beach Resort - Rakiraki

Fiji | Hotel

Pięknie położony, mały ośrodek z dobrą obsługa idealny do wypoczynku i nurkowania.

Walindi Plantation Resort - Walindi

Papua-Nowa Gwinea | Hotel

Ośrodek położony na wybrzeżu Nowej Brytanii nad Zatoką Kimbe w przepięknym otoczeniu z najprawdopodobniej najlepszą na świecie możliwością nurkowania z ośrodka.

Walea Dive Resort - Togian

Indonezja - Sulawesi | Hotel

Walea Dive Resort to wspaniała, ale oddalona od cywilizacji oaza spokoju. Ze względu na swoje położenie na równiku, nie ma tu podziału na porę suchą i deszczową, można więc nurkować przez cały rok, chociaż oczywiście przez cały czas możliwe są tropikalne opady. Dla miłośników koników morskich oraz nurków, którzy byli już wszędzie i nie boją się długich podróży, Walea Dive Resort jest idealnym miejscem.

Wakatobi Dive Resort - Pulau Tolandono

Indonezja - Sulawesi | Hotel

Idylliczna posiadłość ma swą własną rafę w znakomitym stanie, gdzie doświadczeni nurkowie mogą nurkować sami. Ten kompleks jest wspaniałym wyborem dla wymagających nurków, chcących uniknąć głównych szlaków turystycznych. To wszystko dzięki szczególnemu położeniu i bardzo ciekawej rafie.

Waidroka Bay Resort - Viti Levu

Fiji | Hotel

Idealny dla podróżujących samotnie i niewielkich grup. Oferuje dobre połączenie atrakcji, wypoczynku i rodzinnej atmosfery.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami