Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Zavora Lodge

Mozambik | Hotel

Hotel leży samotnie wśród wydm Zavory; poza nurkowaniem oraz wypoczynkiem nie oferuje wielu atrakcji. Hotel jest bardzo skromny jak na europejskie standardy, i w niektórych miejscach wymaga odnowienia.

Uprising Beach Resort - Beqa Lagoon

Fiji | Hotel

Ośrodek odpowiedni dla każdego – dla młodszych i starszych, zarówno dla nowożeńców, jak i singli. Można tu skorzystać z różnorodnych aktywności dodatkowych – nurkowanie z rekinami, rafting, jet-ski-safari, latanie na paralotni, wędrówki i wiele więcej.

Shangri-La Barr al Jissah Resort and Spa

Oman | Hotel

Hotel o bardzo wysokim standardzie będzie idealnym wyborem dla osób nurkująych a także rodzin podróżujących z dziećmi. Hotel posiada liczne atrakcje dla dzieci a także łagodnie opadającą piaszczystą plażę.

Sentido Buganvilla

Europa - Wyspy Kanaryjskie | Hotel

Komfortowy hotel z pięknym widokiem na ocean i szeroką piaszczystą plażę w Jandii – to idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Sepilok Nature Resort

Malezja | Hotel

Mały idylliczny ośrodek w tropikalnej okolicy. Każdemu miłośnikowi natury przypadnie do gustu krajobraz i program wycieczek.

Hondaafushi Island Resort - Malediwy

Malediwy | Hotel

Komfortowy, nowoczesny resort na wyspie atolu Haa Dhaalu na Malediwach, będący jednocześnie zapleczem dla dużego centrum nurkowego Werner Lau. W pobliżu znajdują się rafy koralowe, gdzie można nurkować i poznawać podwodny świat.

Calypso Resort

Filipiny - Boracay | Hotel

White Beach na Boracay jest z pewnością jedną z najpiękniejszych plaż na świecie.  Osoby, które chcą skorzystać z doskonałych noclegów w połączeniu z dobrym centrum nurkowym, a wieczorami korzystać z uroków plaży są w odpowiednim miejscu.

Stopover w San Jose

Kostaryka/Wyspa Kokosowa | Hotel

Dla osób, które zatrzymują się w San Jose na krótki czas.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami