Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Gangga Island Resort & Spa - Gangga Island

Indonezja - Sulawesi | Hotel

Ośrodek Gangga Island to bardzo komfortowy kompleks położony w przepięknym otoczeniu. Dobry również dla tych, którzy nie chcą nurkować.

Dolphin Bay Resort - Peleliu

Palau | Hotel

Dolphin Bay Resort to mały spokojny ośrodek nurkowy pod niemieckim kierownictwem. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc nurkowych, które można zwiedzać w ciągu dnia, zaś wieczorem można wypocząć w błogiej ciszy podziwiając bajeczny krajobraz. Ośrodek nie jest odpowiednim miejscem dla osób, które nie nurkują, a chciałyby pływać i snorkować w morzu. Nie jest to również dobre miejsce dla fanów życia nocnego.

Mangrove Eco Resort

Filipiny - Cebu | Hotel

Ośrodek prowadzony jest przez Gerharda, niemieckiego właściciela, z dużą starannością i indywidualnym podejściem do gości.

Two Fish Resort - Bunaken

Indonezja - Sulawesi | Hotel

Przepięknie położony hotel w iście tropikalnym ogrodzie na wyspie Bunaken,  z niewielką piaszczystą plażą. Idealny dla nurków i osób towarzyszących. Świetny dla budżetowych podróżników.

Two Fish Resort - Lembeh

Indonezja - Sulawesi | Hotel

Two Fish Divers Lembeh to propozycja dla podróżników niewymagających luksusów. Hotel jest prowadzony z dobrą organizacją, jest czysty a posiłki są smaczne. Najlepsza opcja budżetowa.

Palau Pacific Resort - Koror

Palau | Hotel

Ekskluzywnie wyposażony hotel w cudownym otoczeniu. Goście mogący spędzić parę dni w Palau, jeśli mogą sobie na to pozwolić powinni koniecznie wybrać ten hotel.

Raja4Divers - Pef Island

Indonezja - Papua i Moluki | Hotel

Ekskluzywny, niewielki ośrodek pod europejskim profesjonalnym zarządem, który ani trochę nie stracił rodzinnego klimatu. Jest to wyjątkowe miejsce z niezapomnianymi miejsami nurkowymi w okolicznościach dziewiczej natury. 

Sipadan Mabul Resort - Mabul

Malezja | Hotel

Porządny ośrodek nurkowy, bez żadnego luksusu ale czysty i z dużymi pokojami.

Kapalai Island Resort - Morze Celebes

Malezja | Hotel

Pięknie położony, gustownie urządzony ośrodek. Kapalai to doskonałe miejsce do fotografii podwodnej ze względu na przepiękne, urozmaicone gatunkowo rafy.

Raja Ampat Dive Lodge - Yenpapir Beach/ Mansuar Island

Indonezja - Papua i Moluki | Hotel

Mały, przytulny ośrodek nurkowy, stanowiący korzystna alternatywę w stosunku do łodzi pływających w tym rejonie.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami