Oferty

Cel podróży
Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Wyjazd od
Powrót do

Walindi Plantation Resort - Walindi

Papua-Nowa Gwinea | Hotel

Ośrodek położony na wybrzeżu Nowej Brytanii nad Zatoką Kimbe w przepięknym otoczeniu z najprawdopodobniej najlepszą na świecie możliwością nurkowania z ośrodka.

Tufi Dive Resort - Tufi

Papua-Nowa Gwinea | Hotel

Ośrodek położony na Przylądku Nelson na północny-zachód od Milne Bay jest dobrym wyborem dla osób ceniących sobie jakość zakwaterowania i fantastyczne krajobrazy.

Maitai Rangiroa - Rangiroa

Polinezja | Hotel

Hotel z najlepszym stosunkiem ceny do usługi na Rangiroa

Apartamenty w Marsalforn - Gozo

Europa - Malta | Hotel

Budżetowa opcja noclegowa na Gozo w zadbanych mieszkaniach w nadmorskiej miejscowości Marsalforn. Do wyboru mieszkania 2,3 - pokojowe oraz wygodne domki mogące pomiecić do 8 osób.

Siladen Resort & SPA - Siladen

Indonezja - Sulawesi | Hotel

Ośrodek jest najbardziej ekskluzywnym kurortem w Parku Narodowym Bunaken. Jeśli chcesz mieszkać w dobrym stylu i preferować krótkie odległości do miejsc nurkowych Parku Narodowego Bunaken, jest to miejsce dla ciebie. Kąpanie się w morzu nie jest możliwe podczas odpływu.

Uepi Island Resort - Uepi

Wyspy Salomona | Hotel

Mały raj Morza Południowego z niesamowitą atmosferą.

Manta Ray Bay Resort - Colonia

Mikronezja - Yap | Hotel

Tu spotykają się nurkowie z całego świata, co wprowadza wspaniałą atmosferę. Ceny dodatkowe na Yap są wysokie. Według nas należy zaraz po przyjeździe zarezerwować częściowe lub pełne wyżywienie na cały okres pobytu za stałą cenę. Później można szaleć do woli.

Atlantis Puerto Galera

Filipiny - Mindoro i Luzon | Hotel

Atlantis jest hotelem uczęszczanym głównie przez amerykańskich nurków. Jeśli chcesz nurkować nawet do 5 razy dziennie, poczujesz się tutaj doskonale. Dodatkowa obsługa, pełne wyżywienie w standardzie to gwarancja beztroskiego wypoczynku.

Apartamenty Horizon na Gozo

Europa - Malta | Hotel

Doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu na Gozo - w spokojnej atmosferze pozbawionej turystycznego zgiełku. Możemy się poczuć jakby czas się zatrzymał i jesteśmy na spokojnej nadmorskiej wiosce we Włoszech w latach 70.

Maluku Resort & Spa

Indonezja - Papua i Moluki | Hotel

Hotel Maluku Resort & Spa jest odpowiednim miejscem dla nurków, którzy szukaja bardzo dobrej lokalizacji umożliwiającej wygodne wycieczki nurkowe na rafach oraz makro w Ambon.Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami