Najlepsze nurkowania

Manta Diving Center - Vis (Chorwacja)

Europa


Świetna baza z profesjonalną i przemiłą obsługą, dobrze przygotowana na przyjęcie nurków rekreacyjnych i technicznych! Na wygodne katamarany nurkowie wchodzą z pomostu.


Opis

Baza nurkowa Manta Diving Center pozostaje pod profesjonalnym kierownictwem. Usytuowana jest ona w bezpośredniej bliskości hotelu Bisevo przy plaży i dostosowana jest zarówno do potrzeb nurków rekreacyjnych, jak i technicznych. Baza jest świetnie wyposażona, dysponuje kompletami sprzętu marki Mares, butlami z zaworami DIN, adapterami INT oraz wyposażeniem dla nurków technicznych. Posiada także własne kompresory, dzięki którym dostarcza powietrze oraz mieszanki gazów technicznych.

Na nurkowania pływa się szybkimi katamaranami, wyposażonymi w plazmowe ekrany, pomocne w briefingach. Na łodzi znajduje się także komora dekompresyjna! Największą zaletą Manta Diving Center jest możliwość pozostawienia sprzętu nurkowego na łodzi oraz wchodzenie na łódź z pomostu.

Świetna i służąca wszelką pomocą obsługa porozumiewa się w językach angielskim, niemieckim oraz chorwackim.


Nurkowanie

Do odległych o około 10 minut drogi łodzią miejsc nurkowych płynie się trzema szybkimi katamaranami. Codziennie organizowanych jest kilka wypłynięć na nurkowanie na wrakach oraz okolicznych miejscach nurkowych o zróżnicowanym ukształtowaniu dna (jaskinie, labirynty i korytarze).


Miejsca nurkowe

Okolice wysp Vis i Biševo oferują blisko 25 wspaniałych lokalizacji nurkowych w krystalicznie czystej wodzie dla początkujących i doświadczonych nurków.


Co można podziwiać:
Flora i fauna kolorowych raf (ryby, gorgonie, korale, ośmiornice, mątwy, gąbki, krewetki, algi)
wraki statków i samolotów. Do najsłynniejszych należy wrak Boeinga B-17G, amerykańskiego bombowca oraz greckiego transportowca Vassilios T, na którym wciąż znajduje się wyposażenie i przedmioty codziennego użytku. Co więcej, jest on dostępny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Pozostałe dostępne dla nurków rekreacyjnych wraki to Teti, Fortunal i Lovac.
Host - stanowisko archeologiczne z zatopionymi wielkimi amforami i odłamkami naczyń datowanymi na II w. p.n.e.
Groty wysp Biševo oraz Ravnik – prawdopodobnie największa atrakcja tego regionu, dostępna także dla osób nie-nurkujących.
Niebieska Grota – do tej uformowanej przez morskie fale jaskini wpływa się przez niewielki otwór, który ledwie mieści małą łódkę. W środku panuje całkowita ciemność, ale około południa przez otwór znajdujący się pod powierzchnią wody wpada ogromna ilość światła. Wypełnia ono grotę różnymi odcieniami błękitu, zapewniając magiczne i naprawdę niezapomniane wrażenia.
Zielona Grota – do tej wspaniałej jaskini wpłynąć można każdą małą łódką, a nawet pontonem. Promienie słoneczne wpadające przez otwór w suficie tworzą wspaniałe efekty świetlne w postaci zielonych i srebrnych błysków.
Grota MONK SEAL'S


Naszym zdaniem

Świetna baza z profesjonalną i przemiłą obsługą, dobrze przygotowana na przyjęcie nurków rekreacyjnych i technicznych! Na wygodne katamarany nurkowie wchodzą z pomostu.


Cena od: 1071 PLN

(Pakiet 10 nurkowań z łodzi (butla, balast))Ceny od osoby sezon 2017
Pakiet 10 nurkowań z łodzi (butla, balast)1071 PLN
Pakiet 6 nurkowań z łodzi (butla, balast)679 PLN
Pojedyncze nurkowanie z brzegu71 PLN
Pojedyncze nurkowanie z łodzi poniżej 5 NM121 PLN
Pojedyncze nurkowanie z łodzi powyżej 5 NM143 PLN
nitrox (do 32%)22 PLN
Kurs SSI Open Water Diver1473 PLN
Kurs SSI Advanced Open Water Diver1562 PLN

Ceny zawierają podatek VAT.

Powiązane ofertyImprezy

Chorwacja - Adriatycka Perła i Green Lake w Austrii
V edycja - CZERWIEC 2015

Europa - Chorwacja | 29.05.2015 - 30.11.-0001

W tym roku wyprawe na nurkowanie w Chorwacji wzbogacamy od nurkowanie w Green Lake w Austrii. Tym razem będziecie mieli niesamowitą okazję spróbować nurkowania jak z bajki na kwitnących łąkach dolin górskich oraz na wrakach chorwackiej wyspy VIS.

22 213 18 31
od 1071 PLN