Najlepsze nurkowaniaPodróż Poślubna Bali Sulawesi


Meldujemy się po powrocie ze wspaniałego wypoczynku w Minahasa i Alam Anda. Serdeczne dzięki za ślubną niespodziankę w samolocie. Byliśmy zdumieni jak stanęła przed nami załoga z tortem (szczęśliwego miesiąca miodowego) i szampanem. Pakiet miesiąc miodowy w Minahasa Lagoon Resort możemy na pewno polecić innym, czuliśmy się jak król i królowa... Nurkowanie również najwyższa światowa półka. Daniel Byland i Antonio Rezzonico bardzo dbali o dobre samopoczucie wszystkich gości, 10 dni minęło nam jak przedłużony weekend. Odjazd nie przyszedł nam łatwo. Transfery bardzo dobrze funkcjonowały, nikt o nas nie zapomniał ;-).

Po przybyciu na Bali Kuta/Legian był kulturowym szokiem. Na szczęści następnego dnia zostaliśmy zabrani dalej. Ellen z Alam Anda odebrała nas osobiście, transfer należy zaliczyć do ciekawych przeżyć. Dowiedzieliśmy się wiele o wyspie, w szczególności o roślinności (Ellen jest botanikiem). W Lumba Lumba Villa byliśmy pierwszymi gośćmi. Nasza willa była jak królestwo, byliśmy przez to bardzo asocjalni i kiedy tylko mogliśmy wracaliśmy do naszej rezydencji. Kto spędzałby czas z innymi turystami (tylko Niemcy i Szwajcarzy) jeśli się ma własny basen i willę?

To był wspaniały urlop z wieloma cudownymi szczegółami. Po takim wypoczynku mogliśmy bez żadnych zmartwień świętować w domu nasze wesele. Dziękujemy za wasze starania.