Najlepsze nurkowaniaManta Ray


Chcemy się od razu podzielić naszymi odczuciami po podróży na Yap. Po naszych wrażeniach z Palau, gdzie głównie liczyły się korzyści centrum nurkowego (Fish’n fins) byliśmy pod dużym wrażeniem koncentracji na kliencie okazanej przez Freddiego i Billa na Yap. Nie tylko bez kłopotów otrzymaliśmy inny pokój (z widokiem na morze i balkonem), ponieważ poprzedni, położony przy ulicy był dla nas za głośny, również w naszym pakiecie Discover Yap mogliśmy bez problemu nurkować również 6 dnia z nitroksem (w związku z naszym przelotem mogliśmy wcześniej zarezerwować 5 dni nurkowych). To są tylko dwa przykłady przyjaznej i nieskomplikowanej obsługi klienta w hotelu i bazie. Nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy tak miłej obsługi. Naprawdę duże pochwały dla tego hotelu.

Przebudowy spowodowane cyklonem z 2004 roku są już skończone. Jeszcze jedna rada dla przyszłych klientów: rezerwowanie HB i FB nie opłaca się. Podawane porcje są bardzo duże, już przystawka wystarcza za danie główne. Na miejscu ceny to mniej więcej od 4 do 7.50 USD za przystawki, główne dania ok. 13.50 USD. Nawet jedząc przystawkę, danie główne i deser trudno jest uzyskać cenę HB czyli ok. 25 USD. Wszystkie potrawy były bardzo dobre.

Również wyprawa kajakowa z żoną Billa Patrizia była królewskim ukoronowaniem pobytu i sprawiła nam dużo radości i pomogła dowiedzieć się jeszcze więcej o Yap. Oferowany przez was pakiet Yap Discovery to naprawdę super sprawa.