Najlepsze nurkowaniaFiji - niezwykłe wyspy


Oderwij się na chwilę od swoich obowiązków, unieś się na spokojnych, cichych wodach turkusowych lagun o zachodzie słońca lub wybierz na spacer po bujnym lesie deszczowym. Przenieś się do miejsca, gdzie powitasz nowy dzień wcześniej niż reszta świata, gdzie słońce świeci niemal codziennie, a kiedy pada deszcz, ludzie wychodzą z domów spiesząc na kąpiel w ciepłej ulewie, która kończy się równie szybko, jak się zaczęła. Znajdź się na wyspie, gdzie pospiech jest niemile widziany, ludzie cieszą się życiem i noszą kwiaty we włosach nie po to, by przypodobać się turystom, lecz dlatego, że lubią.


Przedstawiamy Fidżi – najprzyjaźniejsze miejsce na wypoczynek, gdzie radosne delfiny wyskakują nad wodę za łódką, owocożery ogniste (orange dove) dają nura przez las deszczowy, a dzieci radośnie tańczą w rytm bębna. Przejrzyste błękitne wody lagun i podwodne bogate i życie sprawiają, że Fidżi to miejsce wyjątkowe. To, co jest tu szczególnie atrakcyjne, to ogromne bogactwo miękkich korali, które występują we wszystkich kolorach i odcieniach.

Spotkasz tu bogactwo tropikalnej scenerii, rwące górskie rzeki i wodospady w głębi lasu deszczowego, plaże z palmami, gdzie wydaje się, że czas się zatrzymał. Tu możesz o poranku łowić ryby prosto z rafy, w południe urządzić piknik na skraju wodospadu wpadającego do jeziorka w sercu dżungli, wieczorem posilić się lokalnymi specjałami przyrządzanymi w piecu ziemnym, a do późnych godzin nocnych bawić się w klubie, ponieważ poza naturalnym tropikalnym pięknem, Fidżi oferuje także kilka większych miast oraz tętniącą życiem stolicę – Suva, raj dla miłośników zakupów.