Najlepsze nurkowaniaŁódź Stingray


Przed tygodniem wróciliśmy z wyprawy na Malediwy i zanim dopadnie nas codzienne życie chcemy się podzielić wrażeniami z safari na Stingray. Spędziliśmy tam niezapomniane 14 dni. Statek, załoga, obsługa były pierwszej klasy, jedzenie wyśmienite, a nurkowania były spektakularne.

Hardy, Yuka i Kuday (który dołączył do nas po kilku dniach) zaoferowali nam rzeczy najlepsze z najlepszych. Od rekinów młotów, przez wielkie ilości mant aż do pływania z rekinami wielorybimi wszystko dla nas znaleźli, co powodowało szybsze bicie serca. Również pod względem stosunku ceny do usługi Stingray należy do naszych faworytów na Malediwach (było to dla nas 3 safari tam). Wyczarowano tam nawet dla mnie pyszny tort urodzinowy. Przez was przekazuję serdeczne pozdrowienia dla całej załogi.

Szczytem szczęścia było, że mogliśmy zostać jeszcze na Malediwach tydzień, zamiast wracać do zimnego domu. Filitheyo znaliśmy z marca 2003 i również tym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Ponieważ podczas safari widzieliśmy już naprawdę wszystko, staliśmy się nurkowymi leniuchami (1 nurkowanie dziennie) i spędzaliśmy dzień w cieniu przed naszym bungalowem, oddawaliśmy się relaksującym masażom, itd. Po prostu wspaniały urlop. Cieszymy się już na kolejną wyprawę z wami. Być może kolejny raz na Pindito? Ale to dopiero za kilka miesięcy..