Najlepsze nurkowania

Wyszukaj ofertę

Rodzaj wyjazdu
Szukana fraza
Cel podróży
Wyjazd od
Powrót do

Wyszukaj terminy rejsów

Wyjazd od
Powrót do
Cel podróży
Promocje

BAHAMY - Oko Tygrysa | Wyprawa z Polakami

Bahamy | 28.02.2019 - 07.03.2019

0 WOLNYCH MIEJSC

Idealny wybór dla miłośników rekinów tygrysich, rekinów młotów oraz żarłaczy tępogłowych. Wyprawa odbywa się na pokładzie wygodnego statku, dzięki czemu odwiedzisz wiele różnych i odległych od siebie miejsc w północnej części Bahamów. 

BIRMA 2019 - Nurkowanie na Archipelagu Mergui

Mjanma (Birma) | 11.02.2019 - 18.02.2019

14 WOLNYCH MIEJSC

Birma to prawdopodobnie jedno z najrzadziej odwiedzanych przez turystów państwo w regionie! Jej największym skarbem jest bujnie zielony Archipelag Mergui, którego oblewające wody skrywają nurkowiska pełne zdrowych koralowców, ogromne ławice tropikalnych ryb i liczne spotkania z rekinami oraz mantami. Kierunek dla lubiących adrenalinę - silne prądy!

MAJÓWKA 2019 - Safari nurkowe na St. Johns z Polakami

Egipt - Marsa Alam | 25.04.2019 - 02.05.2019

12 WOLNYCH MIEJSC

Sezon nurkowy czas zacząć w najlepszym rejonie Morza Czerwonego - St. Johns. Wspaniała łódź, towarzystwo polskich nurków i świetne nurkowiska. Zapraszamy!

RAJA AMPAT 2019- Nurkowanie w indonezyjskim raju z Polakami

Indonezja - Papua i Moluki | 13.05.2019 - 30.05.2019

0 WOLNYCH MIEJSC

Wyprawa idealna dla miłośników mant, dużych ławic ryb oraz wszelkiej maści makro organizmów oraz koralowców w przytłaczającej obfitości i różnorodności. Raja Ampat to wciąż jedne z najbardziej dzikich i oddalonych nurkowisk, tym samym jedne z najbardziej wyjątkowych i nieskażonych cywilizacją.

TAJLANDIA 2019 - safari nurkowe - termin z Polakami

Tajlandia | 07.12.2019 - 14.12.2019

4 WOLNE MIEJSCA  W PROMOCJI -25%

Najlepszy sposób na zanurkowanie w jak największej liczbie miejsc nurkowych to zawsze safari nurkowe. Zapraszamy zatem na rejs z Polakami po Morzu Andamańskim na najbardziej komfortowej łodzi dla nurków w tej części Azji. W programie Similan Islands, Koh Bon, Richelieu Rock i ...

MEKSYK 2019 - Nurkowanie na Riwierze Majów z Polakami

Meksyk | 05.11.2019 - 15.11.2019

7 WOLNYCH MIEJSC

Zapraszamy na wyprawę marzeń każdego nurka. W programie nurkowania w najlepszych cenotach Jukatanu oraz wokół Parku Morskiego wyspy Cozumel. Program został przygotowany w taki sposób aby znalazł się czas również na plażowanie na białych plażach Playa del Carmen oraz odwiedzenie słynnej świątyni Chitchen Itza i Tulum - Miasta Majów.

ANTARKTYDA 2020 - Polarne nurkowanie i obserwacja wielorybów - NASZ PRZEWODNIK

Arktyka i Antarktyda | 19.03.2020 - 29.03.2020

4 WOLNE MIEJSCA

Wybierz się na kraniec świata i zanurkuj w ekstremalnym środowisku polarnym. Antarktyda to nadal jedna z najmniej zbadanych krain na naszej planecie dlatego tym bardziej warto dołączyć do naszej paczki i zanurkować w krystalicznych wodach. Plusem wyprawy jest jej cel: obserwacja wielorybów, które w tym okresie dużo łatwiej spotkać.

PALAU 2020 - Safari nurkowe w Mikronezyjskim raju - termin z Polakami

Palau | 08.02.2020 - 18.02.2020

11 WOLNYCH MIEJSC

Palau to jedno z piękniejszym miejsc na ziemi oferujące cudowne nurkowania! Każde zanurzenie obfituje w inne doznania, spotkania z rekinami, mantami, ogromnymi nautilusami. Wszystko to odbywa się w prawdziwie bajkowej scenerii wapiennych wysepek rozrzuconych po turkusowym bezkresnym oceanie.


WIĘCEJ OFERTwięcejHotele

WIĘCEJ OFERTwięcejRejsy nurkowe

Pelagian

Jedna z najbardziej komfortowych łodzi na świecie ze wspaniałą obsługą.

Palau Aggressor II

Wygodny statek nurkowy o wysokim, typowym amerykańskim standardzie.

The Phinisi

The Phinisi to jacht oferujący wszystko z czego znana jest flota Siren: wygoda podóży, świetnie prowadzone nurkowania, ergonomiczne kabiny i wspaniała atmosfera. Różnorodne trasy Tajlandii i Mjanma (Birmy) pozwalają każdemu wybrać coś dla siebie.

Fiji Aggressor

Mały statek nurkowy ze wspaniałą obsługą.

Naia

Jedna z najlepszych łodzi nurkowych świata ze wspaniałą obsługą oferująca rejsy śladem humbaków a także nurkowanie na najpiękniejszych rafach koralowych Fidżi.

Tambora

Tambora jest pięknym statkiem nurkowym z doskonałą obsługą. Podczas rejsów pływa w wiele miejsc nurkowych Indonezji m.in. Raja Ampat, Banda Sea, Triton Bay, Komodo, Borneo. Na każdej trasie nurkuje się w najlepszych miejscach.

Palau Siren

Palau Siren z pewnością sprosta wymaganiom wielu nurków oferując bardzo komfortowe warunki podróży.

Turks & Caicos Aggressor II

Bardzo komfortowy statek o wysokim standardzie do którego przyzwyczaiła nas flota Aggressora.

Rock Islands Aggressor

Tropic Dancer to komfortowa łódź, która spełnia nawet najbardziej wysokie wymagania.


WIĘCEJ OFERTwięcejBazy nurkowe

Dive Point Alcoy - Alcoy

Filipiny - Cebu

Nowa baza nurkowa pozostająca pod profesjonalnym kierownictwem z interesującym połączeniem najlepszych miejsc nurkowych na Filipinach.

Two Fish Divers - Lembeh

Indonezja - Sulawesi

Profesjonalna baza nurkowa oferująca wyprawy do miejsc nurkowych cieśniny Lembeh - nurkowanie makro i muck.

Emperor Divers Marsa Alam

Egipt - Marsa Alam

Jedna z najlepszych baz nurkowych w Marsa Alam oferująca profesjonalnie zorganizowane nurkowania. Jedyna baza nurkowa w Marsa Alam, która gwarantuje nurkowania z łodzi.


WIĘCEJ OFERTwięcejWycieczki

Malezja: Orangutany i las deszczowy Sepilok

Malezja

Wspaniała wycieczka umożliwiająca poznanie tropikalnego lasu deszczowego i krajobrazu Borneo.

Kilimanjaro: trekking 6 dni - trasa Machame

Tanzania i Kenia

6-dniowy trekking na najwyższy szczyt Afryki, leżący w Parku Narodowym Kilimandżaro w Tanzanii, przy granicy z Kenią najbardziej widowiskową trasą, dla doświadczonych wspinaczy.


WIĘCEJ OFERTwięcej
Sprawdź oferty na mapie
Odznaki

IATA - lotnicza kasa biletowa
doswiadczenie w branzy podróżniczo-nurkowej od 1999r.
gwarancja najnizszej ceny
honorujemy płatności kartami


Rekomendacje


Nasza załoga


Malwina Barańska

Malwina Barańska

Dołączyła do naszego zespołu w 2010 roku, odpowiada za koordynację pracy biura oraz obsługę klienta. Jest autorką kilku artykułów o podróżach nurkowych, które ukazały się między innymi w magazynie H2O. Do jej największych pasji należą fotografia, samotne podróże - najchętniej do Azji, oraz Faith No More ;)

Bartosz Cieślak

Bartosz Cieślak

Nurkuje od wielu lat, zwiedzając przy tym najbardziej egzotyczne zakątki świata. Jest zakochany w Indonezji dlatego często tam wraca. Organizuje wyprawy nurkowe od 2000 roku. Chętnie poznaje nowe kultury oraz lokalne napoje i specjały kuchni. Specjalizuje się w fotografii podwodnej – uwielbia wyszukiwanie małych stworzeń. W kraju planuje kolejne wypady eksploracyjne po Azji. Każdą wolną chwilę spędza na rowerze lub spływie kajakowym. Jest autorem wielu artykułów w krajowych miesięcznikach podróżniczych oraz nurkowych.

Marek Sadowski

Marek Sadowski

Nurkuje od wielu lat, wyjeżdża na wyprawy z grupami. Instruktor nurkowania rekreacyjnego i technicznego przenurkował pół świata. Znawca i instruktor fotografii podwodnej. Kto nie zna Marka???

Anna Miasek

Anna Miasek

Pracowała w bazach w Egipcie, Tajlandii i na Malediwach. Instruktor nurkowania PADI. Skrupulatna i dokładna. Przykłada duza rolę do szczegółów, chce by każda wyprawa była dopracowana w 110%. Niestety nie nurkuje w "zimnych" wodach..